Проблема с воздухом в системе

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем suxov, 7 жов 2014.

  1. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    Доповідаю про виконану роботу.Визначив що тимчасове бульк при зупинці циркуляційного насосу який знаходиться в котлі(Беретта СИТІ 24 двухконтурний) в розширювальному бачку.Злив воду з системи перевірив тиск автомобільним манометром в бачку.Виявилось 0.Накачав до 1 кілограму.Підпитав систему,зтравив повітря.Таким чином котел без шуму повітря в насосі відпрацював майже 2 доби.Сьгодні вранці знову в насосі з*явилось шелестіння повітря.Які у кого будуть думки?
     
  2. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    підкачали систему, потрапила вода з повітрям... а як взагалі з тиском в системі? що на манометрі?
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Надо сразу ниппель менять, чтоб второй раз не лезть подкачивать.
     
    suxov подобається це.
  4. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    На холодну 1,2 при нагріванні до 50 градусів 1,5-1,8.
    Повітря після підкачки я випустив,може тільки не все вийшло.Дві доби була тиша.Я вже був радий як слон,а тут сьогодні знову почалося.Наскільки мені відомо повітря повинно вийти через розповітрювач на насосі.
     
  5. sany1975

    sany1975 Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Херсонская обл.
    suxov, доброго времени суток. Во первых, в ванной комнате ВМТ замените кран Маевского на автоматический воздухоотводчик. Во вторых, переключите скорость ЦН на самую низшую, возможно шум в системе появляется за счет кавитации.
     
    Andriy1988, suxov та ком подобається це.
  6. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    Я думаю зменшення швидкості насосу відобразиться на ефективності роботі СО.Чому завод виготовлювач котлів ставить 3-ю швидкість?
     
  7. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    Продовжую описувати свої муки далі.Що я визначив.На обратці стояв фільтр з дуже дрібним ситом.Так от це сито забилось і напевно насосу не вистачало води і він на опаленні працював якби сказати правильно "зажатий".Звідси з"являвся шум в насосі.Сито викинув,при роботі на СО шуму вже нема.Але при переході на ГВП на регуляторі температура 41 градус,секунд 10-15 насос робить тихо,а потім з"являється шумок потроху.Таке відчуття наче при нагріванні води в первинному теплообміннику чи в теплообміннику ГВП починає з"являтись кисень який виділяється з води.Далі-переходжу на СО,спрацьовує трьохходовий теплоносій пішов по великому колу і шум потихеньку зникає і пропадає зовсім.Добавлю-коли знімав сито з фільтра зливав воду частково з системи.Добавляв свіжої.Чесно кажучи у мене вже" їде дах".
    Чи може йде підсос повітря при роботі на ГВП?Але потьоків в котлі не видно.
    І ще одне запитання,при роботі на ГВП працює циркуляційний насос,коли закрити кран насос повинен деякий час працювати чи зупинятись?Котел Беретта двух контурний турбо.
     
    Останнє редагування: 22 жов 2014
  8. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Теплоносій йде через пластинчатий теплообмінник, який має значний опір за рахунок особливості своєї конструкції. Звідси і шум. Коли фільтр забитий, він також може шуміти.
     
  9. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    Шановні друзі,проблема вирішена!Досить банальна яка забрала багато сил і нервів.Не ставте на обратку дуже дрібну сітку,вона швидко забивається.Насос чавиться і звідси виникає в ньому шум.
    Всім дякую.
    Слава Україні!
     
    ком та Энки подобається це.

Поділитися цією сторінкою