Пофлудимо про буржуйки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем солтес, 3 жов 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    це поганий варіант пічки. Якщо вже треба з котла буржуйку робити - тоді зрізати з цього котла верхню частину водяної "сорочки".
    У вашому варіанті пічка не грітиме через теплоізоляцію внутрішньою заливкою. Котел нагріється, його покрутить, в середині вашої заливки утворяться пустоти, які теплоізолюватимуть внутрішню поверхню котла від зовнішньої.Або мурувати повноцінну пічку з теплоємної цегли.
     
  2. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Ніхто не спори що це ідеальний варіант , це дешевий варіант .Котел старий ,лом і сипиться сам по собі з середини .Перший раз коли ми робили з котла буржуйку ми просто засипали пустоти піском , але бляха прогоріла і пісок посипався .другий раз ми напхали пластини шамотної цегли з ростввором уже три сизона грілися в лісі .Трохи сиплеться з середини , але ціна нам все обійшлося в 150 гривень плюс наша робота .Тай не шкода буде якщо вкрадуть , і красти буде тяжче бо важка .
    ск-1.png
    Зверху приварюємо кусок бляхи товщиною 5мм вона слугуватиме замість бляда , щоб була можливість варити їжу.Котел став буржуйкою , може навіть дешевше вийде чим варити нову буржуйку , якщо котел продадуть по ціні металолому .
     
    Останнє редагування: 10 жов 2014
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я так зрізав із старого КСТ і заглушив водяну рубашку. Думав буду для господарства час від часу варити. А ФІГ ТАМ. Щоб закип"ятити чайника, то так треба котел розігнати, що в хаті не всидиш і в лютий мороз. Для буржуйки піде, але зрізати лише сам верх рубашки і знизу зробити дири для конвекції гарячого повітря.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    так і я про це, що зайве набивати якийсь наповнювач в середину. Якщо треба теплоакумулювання - то краще з цегли скласти якусь подобу пічки, а якщо буржуйка - то порізати котел для кращого тепловідведення.
    Наповнювати котел битою цеглою - це найбільше затрат праці у порівнянні з наведеними варіантами .
    --- добавлено: 10 окт 2014 в 13:36 ---
    пс. я би з пісковика (річкові валуни) склав пічку.
     
    Останнє редагування модератором: 18 жов 2014
  5. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Безымянныйкс-5.png
    Котел гнилий в середині шо там вирізати. Товщина бляхи була 3мм коли був новий.У вас може дуже велика відстань від колосників до бляду тому і довго нагрівалося .У деяких котлів в яких нема гнилих тріщин в середині я бачив як ставили вентилятори від пічки що у автомобілях через зарядне запускали . виходило як повітряний котел.
    ск-к5.png
    --- добавлено: 10 окт 2014 в 14:24 ---
    Ось на цьому відео показано як ставлять панелі і нічого вони не мішають теплопередачі .
     
    Останнє редагування модератором: 18 жов 2014
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    на відео видно, що заважає теплопередачі тепла від вогнища до стінок.
     
  7. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    а річковий камінь не буде тріскатись?
     
  8. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Я не придумав щось нове таке вже випускають .
    uyut1.jpg
    Среди самых недорогих - дровяные отопительно-варочные печи серии Уют. Они сделаны на основе банной печи Варвара. Печи Уют предназначены для отопления хозяйственных и бытовых помещений и приготовления пищи. Серийно выпускается две модели: с одной и с двумя конфорками. Кроме того, существует модификация одноконфорочной печи Уют-1 с теплоаккумулятором (с засыпкой мелких камней для замедления процесса остывания). Теплоотдающие поверхности печи Уют охвачены наружным кожухом-конвектором, значительно ускоряющим нагревание воздуха в помещении за счет образуемого конвекционного потока.
    http://www.pechkiptz.ru/97.htm
     
  9. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    солтес,ви хочете з гівна ліпити пулю. Краще продати той металолом і купити нову буржуйку.
     
    gjkzr подобається це.
  10. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Ви пропонуєте купити нову буржуйку і поставити в хатину на відшибі без охорони , та я не такий багатий щоб купляти буржуйки що тижня .
    00348856.jpg
     

Поділитися цією сторінкою