Битва вентиляций

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем Килав, 29 вер 2014.

  1. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    )))))) Якщо брати по довжині труби ,то набагато довший. А от висота виходів відносно конька ОДНАКОВА ,+- пару сантиметрів. Просто газова вентиляція іде з першого поверху до конька,а мансардна з стелі мансарди ,до того ж конька.
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А що таке
    Думаю,тут і причина- газова витяжка довша і тяга сильніша. От і тягне з усіх дір.
     
  3. EREMA WG

    EREMA WG Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    71
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    У вас вентеляція працює по схемі вентеляції для погреба.
    Snap 2014-10-03 at 13.29.03.png

    І доки не розділите приміщення ,може нічого не допомогти.
     
    Останнє редагування модератором: 3 жов 2014
    Jonic подобається це.
  5. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    1 - розташування газового обладнання має бути в приміщенні з вентиляційним отвором+димохід самого котла. Якщо у вас в кухні на 1 поверсі є тільки один канал, то туди котел не підключите.
    2 - Акіт правильно показав, тепле повітря виходить зверху(мансарда), холодне поступає у приміщення 1-го поверху, за рахунок різниці тисків. Ось вам і ваша ситуація.
    3 - у вас, я так зрозумів, нема котла. При горінні тяга буде дайБоже(температура газів велика), а приплив - через вентканал у тому ж таки приміщенні (ще й певно буде частково з мансарди тянути, якщо приміщення не розділені)
     
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Ха-ха. Котел є ,але йому по барабану все ,що робиться в будинку - він парапетний ,турбонадув. Котел бере повітря з вулиці і викидає його туди ж. А те ,що
    AKit правий ,я бачу ........але не розумію фізики . Хоча якщо брати його малюнок то в мене тяга якраз навпаки.
    --- добавлено: 12 окт 2014 в 21:24 ---
    В мене тяга навпаки .В зворотньому напрямку ніж показано на малюнку. А от те ,що треба розділити приміщення я згоден,але це не те щоб не реально - це естетично не можливо.
     
    Останнє редагування модератором: 20 жов 2014
  7. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    якраз в малюнку показано так як у вас сталось коли відбувся "бумс"...
     
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Тху ,тормознув ))) Газова витягує ,а мансардна нагнітає ))) Повітря з другого ,мансардного поверху йде вниз на перший поверх і витягується через газовий вентканал )))
    П.С. Сьогодні так вийшло ,що був в 100м від будинку і якраз навпроти конька .Так замітив ,що труба газової вентиляції на пару см вища.Хоча знову ж ,мені здається ,що сантиметри це не принципово.Тим більше тяга буває і в зворотньому напрямку.
     
  9. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Можливо причина в різній довжині вент.труб.Вентканал (газовий)значно довший і там створюється більше розрідження і достатньо невеликого поштовху(вітер,більший прогрів каналу)щоб він запрацював на макс. потужність.
     

Поділитися цією сторінкою