Опалення будинку, яка система правильна?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем mlun, 29 вер 2014.

  1. Andriy1988

    Andriy1988 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Львів
    Якна мене 32 труба то перебір. Звичайно якщо буде циркуляційний насос.
    Я би більше 20 не поставив.
    32 у селі в мене в гравітаційній системі на подачі стоїть і при використанні насоса це недоцільні затрати.
     
  2. mlun

    mlun Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Так, насос буде.
    Я думав, можливо від розгалужень давати не 3/4", а 1/2" - як вам така думка?
     
  3. sv-n

    sv-n Майстер

    Повідомлення:
    255
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Киев
    Оцинкованные трубы без сварки. Инструмент для монтажа бесплатно. Гидравлику для труб Steel просчитаем бесплатно.

     
    Останнє редагування модератором: 21 лис 2014
  4. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Вітаю панове. Ніяк не можу закінчити систему опалення свого будинку. Ось намалював схему . На якому рівні намальовано то так і є насправді. Труби усі металеві на 32. Котел "Данко" парапетний. Система без насоса. Тен працює вночі. Що мене цікавить.Якщо в баку вище тена вода +70*С а температура води що повертається в котел +35*С що відбуватимется коли увімкнеться газовий котел автоматика на якому відрегульована +35*С... +45*С? Чи буде економитись газ за рахунок роботи ТЕНа у нічний час?Чи зможу щось регулювати краном?
     

    Вкладення:

    • схема.jpg
      схема.jpg
      Розмір файлу:
      23,1 КБ
      Переглядів:
      40
  5. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна

    Електрика зараз самий дорогий вид опалення, якщо це не халявна електрика.
    Вам краще замість тена підключити твердопаливний котел до баку.
     
  6. mlun

    mlun Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Дякую за пораду!
    Тут десь прочитав, що оцинковані труби погано впливають на здоровя.
    Тепер взагалі не знаю що робити.
    Підкажіть, люди добрі, з власного досвіду.
     
  7. mcroma

    mcroma Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    3
    яким чином труба впливатиме на ваше здоров’я? ви ж її гризти не будете ))) по друге я щось сумніваюся що ви так і залишите трубу нефарбованою. відповідно витрати на фарбу і роботу. сусід трубу вам дарує? думаю що ні. тому знову потратитесь. а чому не зробити одразу металопластиковою чи поліпропіленовою? і заховати це все у стіну чи під підлогу. і гарно буде і за ті самі гроші приблизно. і трубу можна взяти меншу.
     
  8. mlun

    mlun Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Дякую за відповідь.
    Сусід тут ні до чого - це особняк. Труби планую утеплити і заховати під підлогу, а не малювати.
    А якщо використовувати пластикові труби, то як зміниться діаметр труб, підкажіть.
     
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Труба оцинкованая.
    Цинк для огранизма не полезен. он будет грется и это всё будет в жилом помещении - дышать парами цинка я думю вредно.
     
  10. mcroma

    mcroma Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    3
    так парами небезпечно. але то лише при покрасці. воду із цинкових відер люди пьють? і де ви бачили що при 90 градусах метал випаровується? з таким самим успіхом ви дихаєте парами нержавійки алюмінію і інших металів з яких зроблена посуда у вашій кухні. та і добова потреба організму в цинку 10-15 мг якщо вже на то пішло )))
    --- добавлено: 23 ноя 2014 в 19:28 ---
    від матеріалу діаметр труби не міняється. лише від наявності насоса і кількості води яку треба прокачати через неї. тобто чим дальше і більший об’єм теплоносія качати тим товстішу трубу треба. просто при купівлі матеріалів з поліпропіленовою трубою наприклад не потрібно нарізати різьбу проста пайка. металопластик можна фітингами зробити. але фітинги зменшать прохідність труби трохи. про сусіда я писав бо ви написали що труби у нього братимете. чи може я неправильно зрозумів і труба у вас уже є ваша власна... тоді робіть з неї. так уже дешевше буде. в мене батареї стоять на відстані до 12 м. зроблені металопластиковою трубою 16 мм (у якої внутрішній діаметр 11 мм а фітинг зменшів його мабуть до 7 мм). 5 років працює.
     
    Останнє редагування модератором: 1 гру 2014

Поділитися цією сторінкою