Пічка-буржуйка

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Зємлємєр, 16 сер 2014.

  1. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Тут ще багато залежить від того як дача утеплена,які вікна і так далі.

    Так а що хотіли , пряма тяга.Плюс те що я написав вище.Якщо по дачі вітер гуляє ,то любий генератор тепла їстиме палива не мало.А так в осінньо - весняний період самий раз.
     
  2. Jonhson

    Jonhson Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Харьков, Украина
    та ні. Питання в тому, що площа поверхні в неї мала. Тому вона дуже гріється, але кімнату не прогріває....

    Скоріше питання в коефіцієнті корисної дії. В неї більшість тепла в трубу вилітає у прямому сенсі. Я про це кажу. Там підіймали питання щодо модернізації вихлопу - встановлдення радиаторів та теплообмінніків на витяжній трубі. Без них - це просто коштовна іграшка, нажаль.
    У мене таке склалося враженя по відгукам мого товарища.
     
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Подивіться оці два відео ,багато залежить не тільки від пічки.Сам маю буржуйку.

     
  4. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Панове - підводжу підсумки .
    Топити почав у перших числах грудня , тобто майже щоденно розтоплювалась десь о 18.00 і топилось до 22.00-22.30 . При закінченні горіння , усе перекривається . Пічка залишається горячею-теплою , ще десь годину-півтори . Температура у приміщення доходить до 21 гр. Активно опалюється десь 80 м кв . Дві кімнати стоять зачинені( 35 м кв, головки на батареях прикручені ) , але самі розумієте ніякої герметичності не має , тобто опалюємо їх пасивно . Стінки ніші ще теплі , десь близько 3-ох годин .
    У газового котла економ-режим 16,5 і комфорт 18.5 . За ніч котел не вмикається , а о 6.00 , стартує і за 2 години виходить на комфортний режим . Потім до 17.00 - економ режим , потім знову комфорт ( до 22.00)
    Споживання газу у цей опалювальний період 90-120 м3 за місяць . Тобто якщо відправною точкою брати листопад - то вийшло по березень - трошки більше 100 м3 .
    У минулому періоді - середній розхід був 250 м3.
    Зараз постійно проживає двоє людей , у минулому періоді було троє .
    Ось така арифметика .
    017.JPG 018.JPG
    .
     
    Jadro, fisherman, nik22 та 5 іншим подобається це.
  5. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Продовжу - спалено десь 1.3 складометра дров . Було придбано один складометр під євростандарт по 30- 33 см - бук , дуб , береза . Ще трохи було сухої верби - ох і я намудохався поки я її порубав (пластілін) і горить моментально .
    Зараз ті запаси закінчились і підтоплюю сухостоєм дуба .
    Рекомендація - купіть рукавиці зварювальника , потрібно вкладувати дрова у розжарену піч , пару раз попікся - шо сталєвар :)
     
    satok та AKit подобається це.
  6. славунчик

    славунчик Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    черкассы
    отлично раскрыто содержание.похвально!
     
    ЛеоНИК подобається це.
  7. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    За весь період .
     
  8. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    не знаю , викликав через 5 років , бо щось загуділо , дав 200 грн

    дві , три , але я повністю не пакую , просто підкидаю один-два полінця . Десь 8-10 кг в цілому .
    Для мене буржуйка- це допоміжний засіб , але споживання газу , суттєво зменшилось .
     
    Володимир П та Дмитрий ДАР подобається це.
  9. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Не знаю товщину
     
  10. Гора и К

    Гора и К Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    2
    Класно написали, дякую! У всьому треба міру і здоровий глузд, цеж Буржуйка!
    Маю схожу але з Эпіцентра, то мабуть китай.. на осінь планую монтаж, розкажіть чи сильно диміла(смерділа) при перших протопках? Читав що недорогі перші протопки дуже запах сильний дають а у Вас як було?
    Зуба не бачив але якаль деталька наче кусок труби зрізана навскоси є, на осінь планую на подвірії прогон протопкою, і відпишусь.
     

Поділитися цією сторінкою