Неправильно смонтированный теплый пол - что делать?

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Gavrylyshyn Andrey, 8 лип 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    тобто повітря потрапляє у контур з гребінки? Непорядок..
     
  2. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Ні воно лишилося там після монтажу, я закриваю на гребінці все тільки лишаю дану кімнату і коли тримати рук на прямій і обротці даного контору то відчувається Т обратки то холодніша тогорячіша. Горячіша робиться коли котетл виключається. Виставив на котлі 45 гр. даний контур мали (52 м. 16) за хв. 5 доходить до 45 обратка значно холодніша, котел виключився і обратка починає нагріватися Т вирівнюються котел включається і процес повторюється.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    у вас що, зворотня циркуляція? Як повітря попадає в контур, якщо не з гребінки? чому на гребінці не відділяється повітря?
     
  4. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    На гребінці повітря відділяється, але його там дуже мало виходить, гркбінка біля котла і у котлі стоїть розповітрювач і дана гребінка прохідна з якої іде на гребінку другого поверху і там стоїть розповітрювач. На мою думку по якійсь причині немає належної циркуляції даного контуру і я думаю що то причина у повітрі.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    попробуйте намалювати схему, з проблемними деталями у розводці
     
  6. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Трубки з котельні до стіни були заложені раніше до радіатора радіатор грів нормально.
     

    Вкладення:

  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    шукайте причину поступлення повітря в контур. Ці перепади висот ніяк не можуть бути причиною заповітрення.
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    На этой дуге нужно ставить воздухоотводчик.
    Газы могут выделяться сами в полностью герметичной безвоздушной системе, не обязательно им попадать туда извне. Везде, где могут собираться газы, нужно ставить воздухоотводчик.
     
  9. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Вітання всім. Добив я свою теплу підлогу. Роздовбав стяжку, в місці де були фітінги, стравив на них повітря і система запрацювала. Як я вже описував у мене був ламінат, я його зняв і зробив підложне. Добре, що по такій схемі не зробив коридор та інші кімнати. Проблема така - перший слой стяжка бетонна 15-20 см. плівка пінопласт 5 см. стяжка 5 см. плівка екранна труба d 16 залита стяжка (по всій технології) і положена керамічна плитка. В загальному на прогрівання виходить 10 см. прогрівати бетонну стяжку, при наявності кімнатного термостату дана підлога не прогрівається за той проміжок часу, коли горить котел, інша тепла підлога, де трубка лежить просто на пінопласті прогрівається нормально, раджу нікому не робити таких помилок. При роботі котла без задатчика температурного вона працює, тільки має велику інерцію.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    що були за фітинги, в стяжці?
    Як це ви стравили повітря і все замурували "взад"?

    перерахуйте їх з коротким поясненням?
     

Поділитися цією сторінкою