Веломобілі в Україні

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем mijki, 22 чер 2014.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    То ви девайса для себе валяєте, чи на продаж???
    --- добавлено: 22 июн 2014 в 16:21 ---
    Щоб заживити таку потужність потрібне величезне джерело(по вазі, майже, як велосипедист), а поскільки у вас вело, а не електоро, мобіль то... -електротяга потрібна лише для есктренних ситуацій. Тут основне розумна доцільність.
    Набагато легше поставити мету і під ню розробити конструкцію, ніж зробити найпотужніше РАЛО(вложивши кучу грошей і часу), а потім гадати куди це примінити. Повірте, пройдено.(ну це я так, думки вголос)
     
    Останнє редагування модератором: 30 чер 2014
    Voyutichi та mijki подобається це.
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Ну я в місяць в економ-режимі 600 гр. на солярку і бензину витрачаю ... А швидкість по трассі менша за 60 то не серйозно , прикинув що вкласти треба в електротрайк приблизно стільки ж як коштує бу. японський скутер , а відбивається такий девайс як не за рік то за два точно ))) Так як відстані в день в мене переважно 10 - 20 кілометрів то можна спокійно обійтися 6 - 10 кілограмовим аккумулятором і двома 1000 ватними ротор-моторколесами... Ну або одне 1.5 кіловатне як мінімум на зад покласти ... і контроллер попотужніщий (на 10 кілограм ваги менше буде ... )+ ще й в тому що взимку можна скат зашипований покласти а наперед лижі присобачити і літати як на снігоході по околицях )))))

    зі - для себе але двомісний , або два з половиною-містний точніще )))
    Бандура буде щось типу цієї ))))-

    Ось на відео прототип на педалях (самих) розвиває 88 кмг !!! ( високотехнічна механіка плюс аеродинаміка роблять чудеса )
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 22 чер 2014
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    mijki,
    Моє бачення таке. Вам потрібен електроавтомобіль і обов"язково критий, педалі вже як допоміжний засіб. Одне діло покатухи для душі, а інше, технологічна необхідність. З моєї калакольні виглядає приблизно так - на літо елктроровер з втулкою(недорогою), а на зиму, всерівно, класика - теплий автомобіль.
    А іще не забувайте, що при мінусових температурах ємність АКБ різко знижується.

    Удачі в творчості!!!
     
    mijki подобається це.
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    дякую друже

    http://ecoist.com.ua/motor-koleso-elektra-60v-1000w-zadneekonrollerruchka-skorosti.htm для прицінитися показав .

    Ну а що заважає утеплити веломобіль ? І транспорт сей взимку то справді переважно для душі буде а от влітку працюватиме старанно і економно . + безкоштовний фітнес ))))))) точнісінько як у мілліонів китайців давно вже працює ...
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    -ну десь тако...
    964581f18b.jpg

    35393eb125.jpg
     
    Мирослав, varmet та Энки подобається це.
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    leshiy_40, це для риболовлі! Чи поїхати попити пива. :vo:А для гірскої місцевості-важкувате.:p
     
  7. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Ну це вже на один класс вищі речі ... мені б таке щось путнє зробити легеньке щоб було на ноги ...-
     

    Вкладення:

  9. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    mijki, тут дело в другом. Я смотрю на работы других и в них нахожу отдельные узлы, нужные для меня. :Hi:
     
    mijki подобається це.
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    От таке питання турбує ... На передні колеса планував взяти 20 дюймовки ( це найменший діаметр на який зашприховується моторколесо ) чому саме двадцятки - та тому що колесні арки тоді є можливість не робити взагалі і сховати передні колеса повністю під обшивкою. ( плюс для аеродинаміки та плюс у можливості зробити більший поворотний радіус- це щоб залишитися у межах євростандатів для веломобілей - ширина до 75 см. ) а з іншого боку охота взяти 28 діаметр , тому що такі колеса при однаковій потужності моторів даватимуть значно більшу максимальну швидкість ... тепер вагаюся .
     

Поділитися цією сторінкою