Компресор для метану

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Voyutichi, 28 тра 2014.

  1. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Метан - заводская установка. Менять не вижу смысла..... А вот дозаправляться было бы интересно. Мне ресурса 2 лет с головой хватит на 20 лет.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    напевне я не так сказав. Два роки мається на увазі 1000 годин роботи по 10 годин безперервно з періодом один тиждень. Ресурс компресора вимірюється кількістю стисненого газу, помноженому на об'єм (в нашому випадку), тобто скільки газу ми можемо з''їздити завдяки цьому компресору.
    --- добавлено: 7 сер 2015 у 09:44 ---
    технічні деталі розкажу згодом..
     
    Останнє редагування модератором: 15 сер 2015
  3. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    а можна ще й скан мануала- обладнання ж, я так розумію, заводське. І що там зі змащуванням? Чомусь бачу ігнорування Вами деяких питань- це робиться спеціально? :nu:
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ні, не спеціально. Екслуатується обладнання не мною, тому деталі обговорення - через приват.
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Voyutichi,

    Ну все, я зрозумів...(враховуючи Ваше місце проживання)
     
  6. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Ага. Чуваки врізались в магістральний газопровід і задуваються без компресора прямо з труби :-Drofl

    Перша в історії світової газової промисловості міждержавна передача газу була розпочата з родовищ Львівської області до Республіки Польща у березні 1945 року. Розташований у Львові трест "Укргаз" тоді почав експорт газу з родовищ Львівщини через газопровід Опари-Самбір-Перемишль-Стальова Воля (довжина - 210 км, діаметр - 300 мм). Газопровід був побудований під час німецької окупації та реконструйований силами "Укргазу" протягом 1944-1945 років. http://www.hoe.com.ua/newsen_20_9930.html
     
    Останнє редагування: 7 сер 2015
    Voyutichi та Витэк подобається це.
  7. Елмастер

    Елмастер Майстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Самбір
    Ресурс компресора суттєво збільшується при подачі масла на вхід 1 ступені , застосування пластикових кілець, експлуатації на чуть менших від номіналу оборотах , застосування правильного масла і охолодження водою головок.
    --- добавлено: 13 січ 2016 у 00:05 ---
    Petko, до речі це моя розробка , якій десь років 15-20, оригінал на українській мові , хтось перевів на російську, трохи підправив заключну частину і закинув в інтернет. Приємно . що служить людям.
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2016
    Voyutichi та Petko подобається це.
  8. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Вау!!! Супер!!! Приємно знайти живого автора, та ще й майже земляка!!! До речі- це найперший і найбільш адекватний опис практичної реалізації цієї ідеї, знайдений мною на просторах інету:vo:
    Свого часу теж був цим загорівся, але теперішні підвищення цін трохи остудили запал.
    А чи не могли б викласти свою початкову версію?
    Бо, можливо, ще повернусь до цієї ідеї... Буду тоді проситись на особистий контакт по деяким незрозумілим моментам... ;)
     
    Останнє редагування модератором: 21 січ 2016
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Petko подобається це.
  10. Елмастер

    Елмастер Майстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Самбір
    Voyutichi, дякую за вітання.
    Дякую за підтримку, метою даної статті було прагнення з доступних матеріалів зробити просту і безпечну установку .Маю плани на майбутнє написати нову статтю , в якій навести різні варіанти виконання . З задоволенням відповім на всі запитання.
    На даний час працюю над опаленням будинку тріскою, тирсою.Для цього планую зробити подрібнювач на причепі з двигуном ВАЗ, саморобний ТА, доробити до дровяного котла шнек подачі палива. З часом на причеп з дробилкою планую поставити газогенератор.Якщо шановному товариству буде цікаво, буду фотографувати етапи виготовлення.
     
    Odissey, o.neymark, Petko та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою