Хто яку воду споживає

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем 202.net.ua, 17 тра 2014.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Так, це нормально. І взагалі, чим більший із скважини відбір - тим вона чистіша.
    Ми тут навіть практикуємо із сажалки викачувати насосами, а потім вона прибуває дерелами чистіша. За ніч рівень вирівнюється.
     
    Rurik подобається це.
  2. МастерСАН

    МастерСАН Інженер

    Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    689
    Адреса:
    Украина, Киев
    В бюветах Киева течет «Моршинская» и «Миргородская»
    Источник: domik.ua

    В бюветах в Голосеевском, Подольском, Печерском, Соломенском районах - Моршинская; в Святошинском и части Шевченковского - Лужанская, на левом берегу столицы - Дарницкий, Деснянский и Днепровский - Миргородская.

     
  3. Копатич

    Копатич Майстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    32
    м.Івано Франківськ вода з крана неважна.Поставив фільтр зворотного осмосу(два крани) окремо для приготування їжі і мінералізована для пиття.вода з фільтра супер
     
  4. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    Хмельницький. Воду вживаємо з крана. Ніби нормальна, може звикли. Щоб заварити чай,- бутильована краще. Подейкують, що коли американці будували містечко для військових, взявши водопровідну воду на аналіз, сказали, що непридатна для будівельних розчинів, і додавали якусь хімію.
    Кілька років в місті розгортаються автомати розливу питної води, наскільки цій воді можна вірити? Що таке бутильована, чи вірити їй? Яка та добра вода має бути? Якщо в квартирі ставити фільтр, то який, на які гроші розраховувати?
    Хочу сходити в музей води, в Києві, був хто, варто? Дякую за тему.
     
  5. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Свердловина, не глибока 13 метрів. Вимушений "трошки чистити".
    [​IMG]
     
    МастерСАН подобається це.
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    ОГО... - торошки???O=-
    А що це за приблуди на балонах??? У мене напряму із свердловини, але на кілометри в окрузі ніяких забруднювачів.
     
  7. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Це - комп"ютери, які управляють фільтрами системи очищення води. Докладніше - починаючи з повідомлення №84 у темі "Патріотівка"
     
  8. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Видел такое на одном фармпредприятии.:)
     
  9. vasil 144

    vasil 144 Підмайстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Хотин
    Колись також хотів очищати так за один такий балон синій (як у Вас) сказали 1000у.є.
     
  10. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Вся система очищення разом з установкою та налагодженням коштує 2,5 тис.американскьких баксів. Але за весь час експлуатації вже виправдала та окупила себе. Для прикладу, автівку мию минаючи систему очищення(розводка зі станції на гараж), то фільтр на мийці забивається на раз. А у мене недешева сантехніка та й своє здоров"я більше вартує.
    Кому ліньки дивитись моє посилання на тему, ось аналіз води з свердловини.
    [​IMG]
     
    vasil 144 подобається це.

Поділитися цією сторінкою