Своїми руками Ліжко в альтанку

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем земляк, 18 кві 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    85,7%
  2. Ні

    14,3%
  1. kulon

    kulon Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    6
    Дуже приємно що є люди ,які так працюють з деревом. Ви дійсно майстер.
     
  2. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Ширина не позволяє-при ширині рамки навіть 5 см,тафля вийде 6 см.Як варіант, це набити або вифрезерувати рамку.Невідповідність шуфляд бачив також,але хотілось встигнути.


    Обов’язково виставлю фото,але спершу треба зробити складний стіл.Зараз тимчасово стоїть півстолітній інвалід:),ну і закінчити з десяток недоробок:-D(негоже показувати половину роботи).На даний момент ідуть "весняно-польові" роботи-садим виноград(кілька чубуків є й від Хотабича,хоча він того й не знає;))Садим ,правда включає в себе установку паркана,заливку бетону під нього,зварку труб під майбутній урожай:-D і т.д. так що столярка застопорилась на невизначений час:(
     
    Andrii_M подобається це.
  3. Misik

    Misik Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    3
    Земляк! У Вас просто золоті руки.і відповідно світла голова.Це чудова робота .Супер!:Hi:
     
  4. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Misik не вводіть мене в краску.Це перебор.:-[Останніх 25 років це просто мій хліб.
     
  5. Misik

    Misik Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    3
    Судячи по роботам, це не просто хліб, а ще й маслом і ікрою
     
    Останнє редагування модератором: 26 чер 2014
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Тут якраз дуже помиляєтесь:(Другий рік не маю замовлень(правда не дуже їх і шукаю:))
     
  7. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    То може причина саме в цьому? Якщо є час і натхнення, то можна було б підшукувати - відкласти яку копійчину ніколи лишнім не буде.
     
  8. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    А собі коли робити,закінчити власну домівку?Я в реінкарнацію не вірю:-D
     
    Andrii_M подобається це.
  9. koluna68

    koluna68 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Україна
    Гарне ліжко, Роланд. Таке тепле і заодно зістарене.Не зрозумів ,чим Ви його покрили.Заказів не маєте,а інструменту прикупили досить.Щось Ви нам не все розказуєте.Мрію дожити до тих років ,щоб робити для душі і для сімї.
     
  10. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Імпрегнатом.Воно хоч і під дахом але все таки на свіжому повітрі.На зиму прикрию плівкою.Гарантія під відкритим небом 6 років.Під дахом думаю буде значно довше.

    Розказую.Кавалок ще з радянських часів.
    Викликають Абрамовича в КДБ.
    -Іцик ,щось ти кучеряво живеш.Дім побудував,машину купив,на курорти їздиш.Де гроші береш?
    -В тумбочці.
    -А хто в тумбочку кладе?
    -Жінка.
    -А жінка де бере?
    -Я даю.
    -А ти де береш?
    -В тумбочці.
    А якщо серйозно,то рішив отоварити свої невеликі заощадження.Все йде до того що пропадуть.Прикрий досвід вже є,з радянськими рублями.Живу по принципу-дав Бог день,дасть і їжу.
     

Поділитися цією сторінкою