Мікротрактор садовий (бюджетний варіант)

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем leshiy_40, 6 кві 2014.

  1. cherkes-777

    cherkes-777 Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
     
    Останнє редагування: 1 бер 2016
    leshiy_40 подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @cherkes-777,

    Походіть по металорийомках, щось трапиться. У мене сусід від комбайна знайшов, але на профіль "б".

    Шків треба під 300мм. в іншому разі буде велика швидкість.
     
  3. cherkes-777

    cherkes-777 Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Дякую за відповідь. А ведучого шківа який диаметр? А цей движок брав не для тракторця,а для подрібнювача гілок. "грізли" є такий. Мені токаря посовітували на нйого діаметр 70мм під профиль А, але з вторинним шківом 270 оберти великуваті... Та зараз про інше... Побачив ваш витвір и ще один в ютубі "самоходка",і зрозумів,що не такий садко 6.5 і слабий.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я свого по вихлопу іще розвантажив(він був задушений), то досить пристойний, якщо по заробітках не ганяти.
    Співвідношення шківів краще підбирати 1/5 чи близьке коло того, інакше дуже високо виходить перша передача. Якщо розмір ведучого шківа буде 60мм. то вже можна від того відштовхуватися. Але майте на увазі, трактор збирається, починаючи від заднього моста, а вже потім все скріплюється рамою.
    Удачі в творчості!!!:Hi:

    Коли добре пометикувати головою, то одного двигуна вистачить і на "грізлі" і на мікротрактор. Я хотів гвинтового колуна прилаштувати(приставного), але щось ідея заглохла. Навіть моркву виточив.:)
     
    Останнє редагування: 5 бер 2016
  5. cherkes-777

    cherkes-777 Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    День добрий! По "грізли е така задумка. Зараз укоротив вісі,нарізав шлиці,на днях переварю чулки... І почну збирати. Дуже хотилось би зробить повний привід,резина вся мотоблочна,але ніяк не придумаю,від чого передний редуктор взяти.
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    В такому разі шукати іще такий же міст і думати про переломку. Але вже бюджетність пропаде "як булька на воді".:Hi:
    Удачі в творчості!!!
     
  7. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Добрий вечір! На вашу думку дизель садко також "задушений"? Чи варто щось робити з глушником?
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Vyacheslav.Nevolya,

    Зніміть трубу і спробуйте. Якщо різниця буде відчутна, то щось прийдеться робити. Зазвичай це відчувається на підвищених обертах, але дизеля ніхто до максимуму не крутить.
    Пробуйте.(я із дизельними "садко" не контактував)
     
  9. HT105D

    HT105D Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Шануймося, бо ми того варті!
    :prapor:Ось майже готовий.

    d:)Чикаю на критику можливо щось пропусти чи не доробив-буду вельми вдячний за зауваження!
     
    Останнє редагування модератором: 28 бер 2016
    Petko подобається це.
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Наробилися Ви біля агрегата. Але цепи потрібно якось ліквідувати.
     

Поділитися цією сторінкою