Тепла підлога (Думка спеціаліста)

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Yurii1986, 1 кві 2014.

  1. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Щодо насосів мені важко зорієнтуватия... але кількість буде така у самому котлі 1 чи 2 не пригадаю, далі буде окремо на рецеркуляцію гарячої води (ГВП якщо я вірно розумію). і ще один нарозподільчому щоб допомагав ганяти основному по контурах...

    Щось мене насторожує але щойно переглянув фото, з якого впевнено можу сказати що рушникосушки підключені до тих труб які йдуть на батареї а не на гарячу воду....
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Если Вы имеете ввиду температуру воздуха в комнате, то можно и форточками. А если температуру поверхности пола, то она зависит от температуры воды и от пирога пола (толщины, шаг трубы, покрытие). При устройстве, один раз, можно отрегулировать пирогом. А при эксплуатации, только температурой. Поэтому,

    можно установкой отдельных смесительных узлов.
    И, в Вашем случае, если ещё в ванной, и, с горем пополам, в прихожей с коридором, можно будет порегулировать что-то, ограничивая расход, то в кухне уже площадь большая - расход и температуру нужно держать без резких колебаний.
    Выходит, Вам, по требованию, нужно, минимум два смесительных узла (два насоса, два триходовых клапана).
    Нужно?

    Тёплый пол теплоёмкий, долго нагревается, долго остывает.
    Электроника, как правило, даёт точность и скорость. Скорость регулировки тёплому полу не нужна. А нужна ли Вам точность в десятые градуса?
    Если нет, то термостатические гидравлические приводы арматуры, с погрешностями в полтора два градуса, обычно, не плохо справляются с тёплыми полами.
     
  3. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Ну Я Вас вітаю літом полотенця будут сируваті це факт.А ось щодо насосів змонтуйте в котельні один змішувач який буде видавати встановленну температуру на теплу підлогу це не важко.Таким чином Ви вірішуєтє кілька проблем.1 більш точне та коректне регулювання температури теплоносія .2 ставите один зауважте один насос на теплу підлогу.3 відходите від капілярних систем регулювання температури чим єкономите своі кошти в майбутньому.На фото приклад один котел чотири різнотемпературні контури.У Вас один відпадае це завантаження бойлера.А до речі а які матеріали зараз в моді на Західній Украіні.Фото без кришок і це Будерус.Але це для приклада якщо цікаво розкажу докладніше
    --- добавлено: 2 апр 2014 в 00:41 ---
    Вы хотели сказать маэстро деньгами из своего кошелька.Регулировка вещь нужная но цена в нашей стране бескрайний космос.Лично Я за зонное регулирование.Если строители не нальют на трубу 20 см стяжки все отлично регулируетса это факт
     

    Вкладення:

    • DSC05307.JPG
      DSC05307.JPG
      Розмір файлу:
      131,1 КБ
      Переглядів:
      102
    Останнє редагування модератором: 9 кві 2014
  4. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    А якщо кухню розбити на 2контури підєднавши до одного датчика ? квадратура виходить у контурів однакова 9 м кв крім ванни яка менша.... Не впевнений у тому чиможна у розподілювачі всановити просто термоголовки так щоб вони регулювали адекватно температуру у кожному контурі....
     
  5. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Площади Вы дали по плану или уже учли мебель и технику.Там пол не нужен.К шине расширения можно до 9 датчиков есть варианты до 17.С кухней разобрались один датчик два привода два контура.Корридор -прихожая один контур один датчик один привод.Ванная комната один датчик один привод один контур.Про термоголовки забудте уже рез и навсегда.
     
  6. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Стосовно рушникосушарок, а якщо я запланував собі (колега займається автоматизацією), встановити на насос ГВП автоматику яка скажімо з 1ї ночі до 8 ранку в будні у вихідні до 9ї буди вимикати рециркуляцію ГВП (в цілях економії звісно) воно не дуже відобразиться на рушниках ? наскільки я розумію підігрів буде працювати і в літку чи він не має нічого спільного з батареями ?
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я хотел коллега сказать, что температура воздуха и температура пола - это разные вещи.

    Спойлер - вещь хорошая, помогает ехать. Но нужен ли спойлер жигулю? Свистит и обзор закрывает.

    Покрытие пола везде одинаковое, например, плитка?
     
  8. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Давав по плану біля зовнішніх стін думаю дати майже в притик, там помоєму є якесь обмежання типу 10 чи 20 см не впевнений алещось таке пригадую, можна в прихожій відняти місце де шафа з внутрішньої стіни але там не багато 2 квм., так самео в кухні ....
    --- добавлено: 2 апр 2014 в 01:02 ---
    так усюди де ТП там плитка під паркетну дошку не планую давати... Розумію що різна температура але гадаю можна виставити комфортну температуру ТП відносно кімнатної...
     
    Останнє редагування модератором: 9 кві 2014
  9. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Температуру пола уже решили неважно как но снижает и поддерживает заказчик вплоть до сидения на трехходовике.Но насчет спойлера а вернее регулировке я считаю Вы не правы.Ситуация уехали люди на неделю никто дверей не открывает теплопотерь не создает-сквозняки гоняет а котел лупашит газ чавкает и так далее-ну это я так абстрактно.А так если пол зделан правильно нормально щаг трубы подобран положена она ровно стяжек не преборщили все работает провенренно.Говорю не спростого словца сам когдато вот так ставал на дыбы и говорил -Вы шо с дуба рухнули какая регулировка полкуба раствораюПроверенно все работает
    --- добавлено: 2 апр 2014 в 01:10 ---
    Совершенно верно если от Гвс.Автоматизация самая простая покупаете в Эпике или по моему у вас рынок Динамо реле времени самое простое механическое.За 40 гривен полные карманы удовольствия-дешево и работает
     
    Останнє редагування модератором: 9 кві 2014
  10. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Дякую за розуміння.... дійсно переживаю за кровно зароблені гроші щоб часом не переробляти за рік... з опаленням не стикався, увесь сій вік провів у квартирі з ЦО, о таке котел і ТП не знаю, бо просто не мав звідки... насторожило лише можливість окремого регулвання контурів, почав інтенсивно копати і бачу що нюансів дууууууже багато і без розумних людей не розберуся.... просто завтра приїжджають доробляти опалення... і не знаю що робити чи замовлят гребінку в герці за 200 єврів чи довіритися майстрам яку без попередження і узгодження роблять так як їм підходить.... Просто не знаю (
     

Поділитися цією сторінкою