Якою зваркою ви працюєте

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем Joti, 28 бер 2014.

?

Яким типом зварного апарату Ви працюєте?

  1. Класичним (трансформатор)

    5 голосів
    9,8%
  2. Інвертор

    40 голосів
    78,4%
  3. Напівавтомат

    6 голосів
    11,8%
  1. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    Я себе Элсву купил,простенькая,легкая,длинные кабеля и с дросселем.
     
  2. vasiaFAZA

    vasiaFAZA Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    м,Луцьк Україна
    Вам ближче до Запоріжжя мені до Рівного... "Техмікси" також з дроселями...
     
  3. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    vasiaFAZA, Сейчас все покупается через интернет,перевозчиков много,так что неважно где производят.
     
  4. vasiaFAZA

    vasiaFAZA Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    м,Луцьк Україна
    Повністю з Вами згідний!!! Але, якщо "производство" знаходиться на відстані "витягнутої руки" то є дуже добре. Я маю на увазі "сервіс-ремонт". Якщо раптом зламався(інвертор), зранку завіз на виробництво, годину-другу попив пивка(поки ремонтують), збрав і максимум до обіду працюєш знов. І все це без інтернету і перевізників. Повірте мені це також важливо
     
    Rurik подобається це.
  5. yura155

    yura155 Майстер

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    22
    Работаю SSVA-160-2 уже года 3 пока нормально.Брат купил себе такой же!
     
    oleg_bios подобається це.
  6. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    Вітаю майстрів!:Hi:
    Я теж підтримав виробника нашого :facepalm: Називається апарат Днепр ДИС 250. Але він трохи вмер після нетривалої зварки. Так як треба було варити на будові, пішов в найближчий магазин і купив Pulse-200. Китаєць китайцем, але вже ним варю третій рік. І влітку електродом 3 мм без перестанку один за одним декілька годин- досі працює :vo:. За той час Днепр ДИС справив фактично безкоштовно- замінив резистор :). Тепер маю два апарати Днепр в плані зварки- кращий. варить мякше, дуга запалюється краще, є табло з відображенням зварювального струму, ну і дорожчий був у два рази ніж Пульс-200.:)
    Тепер хочу напівавтомат. Не знаю який вибрати, може порадите? Хочеться щоб і сталь і алюміній, нержавійку. З газом і без. І щоб не вмер в перші дні роботи.. І головне щоб бюджетний. (знаю що всі умови вищеперелічені віддаляють ціну від доступної, та все ж):-[
     
  7. LOGR

    LOGR Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.049
    Симпатії:
    3.980
    Дніпро-М ММА 250DPFC.
    Вже 2 роки. Син будується, так що йому робота є.:elektrik:
     
  8. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.576
    Симпатії:
    7.925
    Адреса:
    Харьков
    Взял 180, чтобы с запасом под 3.
    Раньше варил ВДУЧ 16. 20 лет по стройкам капитализма. Счастливо умерли( оба) в один день, мастер, кортоый 10 лет назад ремонтировал, сказал, что больше этим не занимается.
    Перед этим опробовал кенде 265, честных ампер выдает не больше половины, с брехунами связываться не стал,вернул продавцу.
    По 180.
    Короткий сетевой кабель,при установке на пол не дотягивается до розетки на высоте 1 м.
    Сварные 2 и 3 м соответственно, вполне приличные, ручка регулировки не удобная, шкала мелкая, отсутствует индикация сварного тока, на задней панели лишний выключатель,который никуда не подключен.
    Кто там рассказывал про необоснованную ностальгию? Аппарат конца 20 века превосходит по характеристикам аппарат начала 21 века за исключением массы.
    Реально, чтобы ориентироваться на сварку для стройки надо иметь на меньше 200 долл.
     
  9. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    Я теж вибирав зварку щоб був запас, знаючи який зараз китайський шлак випускаєтся. Ця зварка про яку я писав (pulse200) була куплена 2013 року за 900 грн нова у магазині. В неї характеристики як на китай дуже непогані. 155А робочий цикл 100%. 200А - 60%. Хоча там ампераж не відповідає на 10-15А від сили. Відповідно я без відпочинку палив трійкою влітку дуже довго, а апарат навіть не думав перегріватись.. Кабель живлення десь 1,5 метра. А зварочні рукави звичайні для китайських апаратів. Короткі..
     
  10. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Патон-250 змінного струму, найулюбленіший, рукави по 5 м, француз-інвертор GYS-5000 (160А), рукави 1,5 м, своє відпрацьовує відмінно та ще якась старовинна промислова 3-фазна, кіл під 150 важить, на довжину рукава уваги не звертає, хоч 1м, хоч 80. Довші не пробував. Цілком вистачає для всякої потреби.
     

Поділитися цією сторінкою