Своїми руками Мотоблоки и культиваторы - помощники в саду и на огороде!

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем кхк, 27 сер 2009.

  1. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Evgen Rozhnov, Вибачайте та тут я не згоден з вашим останнімд описом. Які б девайси не доробляли до мотокультиватора в ньому лише добре налагоджена одна функція - культивування!! Все решта - фількіна грамота!!! Неодноразово перезвідчуюсь по сусідах!. Навіть на 4-7 соток якщо є можливість, купляйде мотоблок і чим важчий тим ліпше!! Чому? Поясенюю: вам його в руках не носити, зчеплення з землею краще, запас потужності по металу адекватний що в подальшому зумовлює розширення девайсів як то фреза, косилка, причіп і т.д. Навіть на 4-5 кінських сил запасу достатьо щоб тягнути до 1 тони вантажу без проблем. Особисто я власник моторсіч МБ-4,05. Задоволений агрегатом повністю!!!!!!! А ваш вибір лише за вами - тут на форумі лише ви можете адекватні відгуки почути!
     
    Voyutichi подобається це.
  2. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    Брав собі мотоблок "Зубр JR-78" з фрезою та плугом у комплекті. Мотоблок з плугом оре прекрасно, головне налаштувати плуг на ту оранку, яка Вам потрібна.
     
  3. Evgen Rozhnov

    Evgen Rozhnov Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Может,Вы и правы!Я, на самом деле, еще тоже не совсем определился с выбором мотокультиватора. Хочется и недорого, и чтоб качественный был! По цене "Крот" подходит. Но, сможет ли он копать картофель, взрыхлить землю после зимнего простоя (за несколько проходов)? Нужна ли ему задняя скорость? Стоит ли его покупать.
    Или лучше добавить и купить более дорогие модели в этой весовой категории: Мини-Нева, Тарпан
    или Крот с импортным двигатлем? Про Тарпан много хороших отзывов, то за Мини-Неву ничего не слышно-ПОЧЕМУ?
    Или все из выше перчисленых -ерунда и лутше взять Салют 5-ДК И не мучиться ? :))
     
  4. SIV

    SIV Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львів
    Спитаю і я бо треба до суботи прикупити культиватор.
    Порадьте який вибрати мотокультиватор для підготовки грядок площею максимум 3 сотки (грядки шириною 90 см і довжиною по 7 м. - легкий суглинок який обробляється кожного року весною і осінью).

    Ще одна умова бажано щоб влазив в багажник ВАЗ 2106.

    Скажіть в яку сторону дивитись, щоб не саме дороге але досить надійне - потужність двигуна, вага культиватора, виробник.
    Те що не дивитись в сторону червячних редукторів зрозумів.
     
  5. Tar3258

    Tar3258 Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Киев
    Дорого дня шановні,для тих хто не може вибрати мотоблок чи мотокультиватор придбати.
    Сьомий сезон експлуатую "Китайський Фаворит" .І дуже ним задоволений.Скажу чесно:раніше продавав садову техніку,але вже два роки цим не займаюся.Тобло маючи вибір та живі відгуки зупинився на цій моделі.Яка не гірша за расєйський оригінал(навіть краще),але дешевша в 3 рази (зараз кажуть в два)
    Для попереднього користувача:перевозив свій мотоблок в Ланосі без проблем(але доводилося зливати масло з двигуна)
    Трішки відео з цього сезону: https://krainamaystriv.com/threads/10419/#post-485761
     
    Останнє редагування модератором: 27 кві 2015
  6. Moisey7777

    Moisey7777 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Добрий день! Найкращяя модель мотоблоку, Мотоблок Кентавр МБ 1080 Д. Не велика ціна, за такі характеристики.
     
    Останнє редагування модератором: 25 тра 2015
  7. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Вчора трохи "поганяв" свого словенського "Крота".
    20150524_193338.jpg
     
    Володимир П та Белобородько подобається це.
  8. yurik486

    yurik486 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    5
    я собі взяв дизельного Форте 105. - 6к.с. приробив до нього і плуг, і борону, і картоплесажалку, і дискові огортачі, і дельфіна для копання картоплі, і причіп ну і фрези були. Дуже задоволений. зараз роблю ходозменшувач із коробки ВАЗ. Користуюсь ним 3 роки, обробляю ним біля 30 соток. Ось декілька відеороликів:



     
    captain Grey подобається це.
  9. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    привіт ,друзі!
    вмене такий нюанс з кентавром 12 к.с.
    як я розумію переключити на ходу передачі неможливо?
    тояк тоді їдучи з причепом по дорозі перейти на останню швидкість?одразу стартувати з нею,зменшивши газ до мінімуму можливого?
    буду вдячний за поради
     
  10. roman_slobodyan

    roman_slobodyan Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    так як на машині: набрав певну швидкість,вижав щеплення і переключився.
     

Поділитися цією сторінкою