Своїми руками Підвісна стеля з вагонки

Тема у розділі 'Потолки', створена користувачем Sasha D, 20 бер 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    88,2%
  2. Ні

    11,8%
  1. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Незнаю dntknwчи відкриває і закриває двері барбос сам, але знаю якщо заважатиме, то можна буде її там закрити на деякий час:vo:
    --- добавлено: 27 мар 2014 в 18:33 ---
    Та нічого не мішало. Клеймера на мою думку ( для лінивих) краще старим надійним методом, цвяхом до рейки:mltk:. Та профіль зараз не тої якості що колись, метал взагалі ніякий:down:, шуруп може прокрутитися, та вагонка буде гуляти. Краще потратити трішки більше часу, але зробити надійно так щоб трималось:vo:цеж не на рік робиться.
     
    Останнє редагування модератором: 4 кві 2014
    Andrii_M подобається це.
  2. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Ціна вагонки залежить від довжини заготовки та якості, рік тому вона коштувала від 90 до 180 гр за м2 плюс покраска та робота. загальна вартість (1 м2) тоді була десь приблизно 300 гр. Так потолки вийшли цікавими, мені подобаються :vo:можливо колись собі такі колись зроблю.
     
    Кремень та Andrii_M подобається це.
  3. Vicoff

    Vicoff Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Винница
    Красиво! Окна я так понял тоже деревянные?
     
  4. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Так мені теж подобається :vo: Ви правильно зрозуміли, вікна дійсно деревяні ( склопакет).Дякую за ваш голос:Hi:.
     
  5. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    "Ні" от меня - не люблю пластик, да ещё и во внутренней отделке.
     
  6. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Який пластик Ви маєте на увазі?
     
  7. bonny

    bonny Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    ровно
    Это дерево,а не пластик ! Красиво ,но дорого!
     
  8. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Дякую за вашу підтримку!!! і за ваш голос:Hi: . "Красота потребує жертв" за то натуральне ,як то кажуть (без ГМО):vo:
     
  9. Shpak

    Shpak Прораб

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Львов
    Если это сделано для себя, то респект и уважуха. Если это зарабатывание денег, то зачем участвовать в конкурсе "Сделай САМ". Если подавать кирпичи, то можно смело отправить на конкурс сооружение, к примеру, "Арена-Львів". Ну Я ж её строил.Это прокол организаторов (и не только в этом году), когда на конкурс выставляются работы промышленные, заказные, бригадные. Меня интересуют работы, которые можно сделать в сарае на коленках, а не в мастерских, на станках 380 вольтовых, из материалов (порой недоступных по цене) заказчика. И таких работ очень много на конкурсе.
     
  10. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Зарахованих голосів: 11
    Голоси таких форумчан були не зараховані, оскільки написали менше 20-ти повідомлень: ars, bonny, VasilP, Skiperr
     

Поділитися цією сторінкою