Вияснимо технічне питання калорийності природнього газу

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Voyutichi, 24 лют 2014.

  1. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Обєм газу при зниженні тиску зростає чи знижується?
     
  2. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Давно я в школі вчився)) Об'єм повинен зростати в теорії. Але то все теорія, а я перевіряю все на практиці. При зниженні тиску лічильник обертається ж повільніше, тому витрати ж будуть меншими. У вас же є можливість перевірити на практиці витрати газу на нагрів води при різному тиску і надати результати?
     
  3. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Зараз можу тільки час заміряти.
    Чого це раптом він обертається повільніше???
     
  4. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Читаєм зверху ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ
     
  5. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Час без витрати мало про що скаже. Я можу ж гріти воду і 6 хв і 10, та витрати газу будуть однакові в обох випадках.
    А чого йому обертатися швидше? Якщо тиск зменшується до 0, то і швидкість зменшується до 0.
     
  6. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    А чому повільніше?
    Ну при нулі зрозуміло. А якщо тиск становить 1/2 від норми?

    Лічильник крутиться завдяки тиску газу чи завдяки його обєму?
     
  7. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    Раз на раз не приходиться. Один раз чайник закипає добре а другий раз не дуже. Судити про якість газу по одноразовому нагріву я б не став.
     
    WalterCV подобається це.
  8. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    А "добре" і "не дуже" в цифрах можете написати?)) Наприклад, при нагріванні 2 л води на 83°C витрата газу 40л. Це добре чи не дуже?
     
  9. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    Та я ж вище давав посилання на ролик, в якому журналісти пробували розібратися в проблемі калорійності газу. Всі ці нагріви чайника, це просто балачки ні про що)) В кінці ролика проблема дуже чітко обрисовано. Хочеш провести аналіз, плати гроші. І не факт що результати будуть правдиві. А хочеш правдивих, плати дуже-е-е великі гроші)))
     
    WalterCV подобається це.
  10. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    [​IMG] Вовк Дмитрий Работает в Н К Р Е К П
    25 мин ·


    Комісія обіцяла запровадити інформування споживачів природного газу в одиницях енергії - і виконує іх.

    Вчора відповідна постанова була затверджена після наполегливої роботи робочої групи у складі Регулятора, Міністерства, УТГ, операторів ГРМ та НАК "Нафтогаз".

    Після публікації та місячного терміну для налаштувань (маршрутизація, додаткові рядки в платіжних дорученнях та власному кабінеті) споживачі природного газу щомісячно отримають:
    - обсяг споживання в кубічних метрах;
    - середньомісячну вищу теплоту згоряння;
    - обсяг споживання в енергетичних одиницях (кВт.год, Гкал, Мдж)

    Цей крок Комісії дозволить споживачу:
    - порівнювати своє споживання різних енергетичних ресурсів в кількісному та вартісному виразі;
    - обирати оптимальні джерела енергії.

    Наступний амбітний крок - перехід на плату за одиниці енергії, що дозволить зробити нарахування в залежності від якості природного газу шляхом переводу обсягу споживання природного газу до одиниць енергії.
     

Поділитися цією сторінкою