Краплі роси на даху - підкажіть

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем ох сергей, 21 гру 2013.

  1. ох сергей

    ох сергей Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    35
    дякую все ясно
     
  2. ох сергей

    ох сергей Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    35
    проблему вирышив просверлив на фаціятах на криші по кутках потри отвори діаметром 115 мм всього по 9 отворів
     
  3. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    По перше. Схему яку виложив Владлен для гідробаоьерів, у Вас мембрана, тобто між мембраною і ватою ні яких зазорів.
    По друге. Якщи робите мансардний поверх, то утеплення повинно бути товщиною 200мм-250мм.
    По третє. В залежності від того як на мансарді лежить утеплювач мебрана прорізається або не прорізається на коньку. НІ-коли утепленя до конька, так-коли утеплення по боках і бантині.
    Четверте. Паробарьєр проклеюється по стиках і вздовж стін герметично, алє потрібен вент вихід для циркуляціі повітря на мансарді, Або вікористання мембран які дихають, але пропускають небільше 15-20 відсотків повітряної маси. (Я використовував замість паробарьєра СДМ, але ложив "верхньою" стороною вниз.
    П`яте. Бажано утеплення мансарди робити після виконання вологих робіт в приміщенні.
     
  4. ох сергей

    ох сергей Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    35
    дякую хоть хтось і по толку
    в мене крокви 160 мм і вату я положив 10+5 см думаю хватить на масарді потолок забитий всплошну доской 25мм буду потолок робити з гіпсокартона
    https://krainamaystriv.com/threads/18046/ незнаю чи правільно
     

Поділитися цією сторінкою