Огнебиозащита кровельных конструкций

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Vyjko, 1 гру 2013.

?

Нужно ли защищать древесину, ваше личное мнение

  1. да

    17 голосів
    85,0%
  2. нет

    1 голосів
    5,0%
  3. да но слишком дорого

    2 голосів
    10,0%
  1. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    100-200 гр\м2 если быстро и не расхлюпывать
    или водопоглощение в единицу времени
     
    Музей подобається це.
  2. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Музей, Много,ой много в 10 кубах смеси борной....
    --- добавлено: 3 июл 2014 в 16:54 ---
    Музей забыль указать породу древесины: может это осина,верба, тополь-3,5л на м .кв....Дуб ,ясень,берест ....
    --- добавлено: 3 июл 2014 в 16:57 ---
    buddybuild, Правильно поставленый вопрос-обьективный ответ!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 11 лип 2014
    Музей подобається це.
  3. Музей

    Музей Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.631
    Симпатії:
    15.356
    Не спорю.
    Трудно правильно сформулировать вопросы о вещах в которых совершенно не разбираешься.
    Порода древесины смерека (ялыця).
     
  4. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    Музей, Доброго здоровля,
    це складне запитання але попробую вам на нього відповісти
    1. для ефективного застосування біозахисного препарату, розхід розчину повинен складати приблизно 400г/м2 розгорнутої поверхні деревини.
    2. в вашому випадку розчин борної кислоти малоефективний для біозахисту, в принципі наскільки я знаю це такий собі транспортний біозахист, тобто якщо ви деревину чи пиломатеріал перевозите в контейнерах, то для тимчасового біозахисту такий розчин підходить. в принципі думаю розхід тойже на 1м2 400грам розчину, ось і рахуйте на скільки вам вистачить вашого розчину, якщо в вас деревина в кубах то всередньому 43м2 в кубі. тобто розхід на один куб деревини буде=43*0,4=17,2літри
    з цього виходить що 10000л/17,2=581 куб деревини.
    ще є третій фактор вологість та гідрофобність деревини, від них також залежить кількість поглинання біозахисного розчину, простим язиком чим деревина сухіше тим більше поглинання розчину, і ефективніше сама обробка.
    --- добавлено: 3 июл 2014 в 21:50 ---
    Вибачте за такий коментарій, але якщо так то краще взагалі необробляти ефект буде той самий, тільки можливо колір деревини з за барвника може змінитись
     
    Останнє редагування модератором: 11 лип 2014
  5. Музей

    Музей Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.631
    Симпатії:
    15.356
    І Вам всіх благ.
    Ви з Закарпаття? Тут всі так говорять "здоровля".:)

    Відверто кажучи, я не дуже вірю у достатню ефективність обробки деревини у польових умовах приватного будівництва. Сільські будинки 50-х років були побудовані без антисептичних засобів , але й досі придатні для проживання. Почитавши різні ресурси, вирішила провести цю процедуру у найекономніший спосіб. Тобто, борна кислота. Планую витримувати по 25-30 хвилин для кожної деталі.


    Маю 23м3 деревини виготовленої на початку травня.
    Підрахувала плошу поверхонь - 872м2. По 200гр. на м2 = 175 кг. кислоти.
    Так?
     
  6. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Ліс випиляли ,в такому обємі,чи все село вирішили вмочити в розчин?????
     
  7. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    згоден
    має значення порода деревини, її вологість, перетин, спосіб нанесення (фарбування, занурювання), тривалість нанесення
    --- добавлено: 3 июл 2014 в 22:17 ---
    готового розчину
     
    Останнє редагування модератором: 11 лип 2014
    Музей подобається це.
  8. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    Музей, Так я родом з закарпаття, але так як вчився в києві, і залишився в ньому, тепер трохи з вами подискутую,
    нарахунок сільських будинків які побудовані в 50 роках, по перше деревина тоді буда нета що зараз мала зовсім іншу щільність смолистість, і що немаловажно заготовлялась в правильний період року, тепер деревину ріжуть коли хочуть і як хочуть, достигнувшою деревиною рахується та деревина яка досягла 60 - 90 літнього віку, і зрізана зимою, така деревина буде служити довго.
    тепер будинок який маю в закарпатті побудований в 60 році, і як говориться сапожнік без сапог, займаюсь захистом деревини,а в самого нічого незахищено,так ось в тому році був на даху і побачив страшну річ в мене завівся деревоточащий червячок пришлось надівати сапоги))))
    Тепер про кустарні методи обробки - при правильних інструкціях кустарними методами, деревину можна захистити краще ніж професійними
    нарахунок борної кислоти нетратьте кошти якщо будуєте для себе, хібащо будуєте якомусь дяді і для того щоб з нього збити більше грошей то для засипки очей можете обробити, ось порахуйте скільки ви потратите коштів на ту обробку, і озвучте мені а я вам озвучу скільки ще потрібно добавити грошей щоб обробка в вас була ефективною, якщо такої ви потребуєте.
    --- добавлено: 3 июл 2014 в 22:29 ---
    Тож я його непиляв то людина зібралась десять тон води використати ось я їй приблизно і підрахував що в тій воді можна вистірати))))))))))))
    --- добавлено: 3 июл 2014 в 22:35 ---
    ще можна добавити кількість нанесень, і це буде повне і завершене формулювання та перелік правильної і якісної обробки деревини
     
    Останнє редагування модератором: 11 лип 2014
    Музей подобається це.
  9. Музей

    Музей Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.631
    Симпатії:
    15.356
    Мішок борної 25 кг. коштує 405 грн. + 110 грн. пересилка НП.
    потрібно 175 кг.. Отже 460 грн х 7 мішків = 3220 грн.
     
  10. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Vyjko,
    Так було сформульоване питання:
     

Поділитися цією сторінкою