Ракето-печь и Ондоль!

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Дед Хоттабыч, 17 лис 2013.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Немного придавил горение,перекрыл доступ воздуха. В доме-22, горит уже 8 часов...
    Роланд! Делай быстрей, потом отпишешся.
    Да! заметил, что на углях работа будет поинтересней,работает безшумно.
     
    rocket98765, Odissey та Блаж подобається це.
  2. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Так з кондачка не получиться.На разі є тільки труба 300.Решта треба десь шукати.Боюсь ,що якщо щось і зроблю то лише вже на наступну зиму:(
     
    Дед Хоттабыч подобається це.
  3. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Я теж маю бажання розібратися в конструкції цього апарата. Тема цікава! Ждем фінальний фотозвіт)
     
    Дед Хоттабыч подобається це.
  4. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    @земляк, Это уже хорошо. Теперь можно будет найти АГВ старый. Я думаю,что с ним будет даже веселее. Переделки незаймут много время. Отрежем верхнюю крышку,вырежем трубу дымохода, вварим полосу металла 100мм шириной и к ней приварим назад верхнюю крышку. В низу ввариваем отвод. Все!hello
    @Odissey, обязательно будут фото готового изделия. Танюше привет! :-[
     
    Odissey подобається це.
  5. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Цікава конструкція. Відмічу високу ефективність і простоту конструкції, з недоліків - складність і спеціальні вимоги до завантаження. Спробую і я поекспериментувати - в січні, як правило, завантаження роботою не високе, час на експерименти , думаю, знайдеться.
    В любому випадку, Юра молодець! Гратулюю!
    P.S. Мав нахабство розшарити вирізки з цієї теми в групі в ФБ. =)
     
    Odissey, leshiy_40 та Дед Хоттабыч подобається це.
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А це простір для творчості і вдосконалення.:Hi::nozhovka::rubanok:
     
    Мирослав та Дед Хоттабыч подобається це.
  7. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    @Мирослав, Это пока была сырая модель, но я уже решил как проще(да и так уже очень просто:-[)
    Но чем проще тем надежней! Если здоровье неподкачает и работой незагрузят то к концу недели постараюсь уже выложить полностью готовую модель. Загрузка будет занимать секунды. Но я думаю,что при такой простоте и экономичности можно будет уделить пару минут для закладки. Тут есть другая проблемма над которой я работаю-розжиг. Тут действительно нужно немного поколдовать. Но надеюсь,что после, когда у меня этот жор пройдет, решим и это.
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Дуже добре для розпалювання тирса пролита переробом.
    Береш у відро набиваєш тирси(краще сухої, по можливості), заливаєш невеликою кількістю переробу і залишаєш на тиждень для "маринування". Потім розфасовуєш в кульки паперові, або із під хліба і складаєш в зручному місці. Запалюється із одного сірника, а горить аж гуде.
    Удачі!!!:Hi:
     
    Алекс Иваныч, Odissey, andrij64 та 2 іншим подобається це.
  9. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Спасибо, возьму на заметку. Бедное масло, как его только непалят! Слыхал еще способ, берешь красный кирпич и опускаешь в масло на сутки,достаешь и даешь стеч(можно на опилки). Потом в печь на угли, говорят горит хорошо. Но, я думаю, сажи будет много.
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Дед Хоттабыч,
    Там масла зовсім мало іде, головне щоб просочило тирсу. Я розмішував із відстойом дизпалива, то так скоріше "вмариновується" . Досить практично, раджу спробувати.
    Виходить, з"їв булку хліба і маєш пакетик на розпалку.:)(тирси насипати не більше розміру середнього кулака)
     

Поділитися цією сторінкою