Однотрубна система опалення в квартирі

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Super-Mario, 17 жов 2013.

?

Чи буде ця система ефективно працювати ?

  1. Так

    6 голосів
    54,5%
  2. Ні

    5 голосів
    45,5%
  1. DrykKostyia

    DrykKostyia Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    1
    Це все добре, але теплоносій на останній батареї буде вже нижчої температури.
     
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    У меня однотрубная, по периметру гдето 35м, разница в подаче и обратке есть, но она по комфорту не ощущается.
     
  3. криптон

    криптон Майстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Калуш
    робив ел монтаж 4 кім квартири тесть зятю зробив однотрубну грамотно з байпасами 7 радіаторів і полотенце. труба25 байпаси20 він так у Москві робе мені казав .то зима була іх не було тут я прогнав систему /ага котел парапет westen24kw/результат перші батареі ну дуже гарячі а 6 і7 полотенце на половину при виході з котла 60град а приходило руку тримав на обратці і котел працював з дуже малими інтервалами а значить перерозхід.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    треба додати термовентилі на радіатори, з балансуванням і відбалансувати гілку: перші радіатори "притиснути". Тоді найвіддаленіші будуть добре гріти.
     
  5. криптон

    криптон Майстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Калуш
    я згідний притиснути перші точки але тим ніхто там не буде займатись жінка замудра хлоп заклопотаний а в послідніх кімнатах дитячі діти мерзнут бо закриют батарею у кухні першу а байпас труба 20
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    зробіть один раз і достатньо.
     
  7. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Такое возможно у плиточников, поворов, водителей и т д.
     
  8. Leon26

    Leon26 Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    33
    Адреса:
    м.Миколаїв
    В двухтрубке в каждом отопительном приборе принудительная циркудяция, в однотрубкев каждом отопительном приборе - естественная. Однотрубка - вчерашний день. Когда газ стоил копейки, то и на котле можно было 80-90 град. держать.
     
  9. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Чушь. Полная ерунда и домыслы.
     
    мастер+в та Дед Хоттабыч подобається це.
  10. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Jonic, согласен! У меня 60 метров в круге,батареи-8шт по10 секций. + два ТП. Все работает!
    Я три раза переделывал систему и пришел к выводу,что при однотрубной системе должно быть-подвод 1" труба. должны стоять только шаркраны и никаких термоголовок! Тогда система работает исключительно,и практически ненуждается в регулировке. Другое дело-насос! Тут его нужно правильно подобрать! Leon26, неполенитесь и почитайте или у нас на форуме или на других форумах,что экономия в первую очередь зависит от утепления здания и способа обогрева! Утепленный дом с ТП потребляет газа намного меньше!
    Это из личного опыта. :Hi:
     
    Andrii_M, мастер+в та Jonic подобається це.

Поділитися цією сторінкою