Какой кровельный материал выбрать

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем Слим, 12 жов 2013.

  1. Юра2

    Юра2 Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    5.256
    Симпатії:
    3.925
    Адреса:
    вилково
    Это ваш лучший выбор,только нормального качества и отбработки взять и технологию соблюдать.
    мягкая кровля хороша,но мох и т.д..

    по 15-ти годам - а что у кого-то есть опыт 16-ти летней продажи. шифер через 20-ть лет желательно заменить.
     
  2. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Я поважаю Ваш вибір,,але хочу Вас попросити:скиньте мені будь-ласка проект покрівлі (архітектурний або той,що накреслите самостійно з максимальною кількістю розмірів та кутом нахилу покрівлі).Я здійсню прорахунок кількості та вартості кераміки на Вашу покрівлю-будете мати з чим порівнювати.А потім всі прорахунки викладемо на форум на загальний розсуд.Мій e-mail:[email protected]
    --- добавлено: 28 окт 2013 в 11:22 ---
    На рахунок оцинковки,згідно Німецьких норм вона повинна складати мін. 280 гр/м.кв. Кількість цинку на пряму впливає на корозійну стійкість матеріалу і,як наслідок,на термін його служби.
     
  3. evgeniy10

    evgeniy10 Бригадир

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    102
    Адреса:
    Киев
    Слим, У меня метал стилл немец лежит цинка 75 гр на метр, бельгия дешевле, есть еще с полиэстровым покрытием. если поджимает бюджет берите метал steel с меньшим кол вом цинка и без полиестра. Кстати в это году слепил пристройку, кровля на нее стояла 3 года в подвавле дома, и нечего все норм. вообще не морочтесь арселор металл стилл один из лидеров, берите его и будет счастье. Режте ножницами где лень "болгаркой аккуратно" Но так нельзя и все.
     

    Вкладення:

  4. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    На рахунок кераміка-матеріал преміум класу:ми реалізуємо ЯКІСНУ кераміку Німецького виробництва діапазон цін на яку складає 160-580 грн/м. кв. Якщо взяти виключно економічну складову та порівняти вартість м.кв. якісної бітумки+ОСБ плита та кераміки за 160 грн/м.кв. то різниця в вартості цих покрівельних матеріалів буде не такою великою.На рахунок,що є повне ГЕЕЕ в сегменті кераміки-згідний на всі 100.На рахунок вигляду кераміки на будівлі з шлакоблоку-штукатурити таки доведеться.
     
  5. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    Количество цинка на металле напрямую зависит на срок службы. Производители металлочерепицы дают гарантийный лист на свою продукцию, когда кол цинка превышает 180 гр/м2. Например Прушинский дает на металл Украинского производителя "Миталлы и полимеры" 10 лет на покрытие письменной гарантии. Кол цинка 200гр. Руукки на Финский металл дает от 10 до 50 лет письменной гарантии (кол цинка от 220 - 275гр, но еще срок гарантии зависит от толщины и качества покрытия полиэстер). Какое конкретное количество цинка является гарантией от корозии и где эта золотая середина по ГОСТам и ДСТУ информации нет (или я ее не нашел).
    Покажите Немецкие нормы? На что Вы ссылаетесь?
    Любой металлургический комбинат может произвести металл с тем кол цинка, которое ему закажут. Тот же АрселорМиттал Германия на Украинский рынок в этом году одному прокатчику, не заслуживающего внимания, поставлял металл с кол цинка 140 гр, но гарантий ни кто не давал, а цена очень сладкая.
    Вы что то путаете...
    По поводу качества вашего товара я не писал.
    Кому и Тысяча это дорого, а для кого и десять не деньги - все относительно. В процентном соотношении будет разница не большая, а в денежном ... Еще раз повторюсь, неблагодарное дело сравнивать разные по классу кровельные материалы. Вы пытаетесь сравнить пирог битумки и керамики, т.е. сравнить несравнимое. ОСБ с чем сравниваете??? С правыми левыми, коньками, лентами, клямерами, итд.???
     
  6. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Я повністю згідний з Вами,все ДУЖЕ відносно,я лише наводжу переваги використання кераміки на покрівлі.Просто досить часто стикаюсь з тим,що люди через відсутність інформації для порівняння несвідомо звужують СВІЙ вибір,і слова "кераміка це дорого" чую чуть не кожен день,чомусь склався такий стереотип,який я намагаюсь переломити.Чомусь усі рахують витрати,що вони понесуть в даний конкретний момент та,при цьому,не задумуються,що буде через 15-20 років,коли вони будуть вже в досить поважному віці та,думаю,ремонт чи заміна покрівлі стане непосильним матеріальним тягарем.
    Однозначно,кожен забудовник вибирає і покрівельний матеріал і матеріал для зведення стін та ін. згідно своїх уподобань та можливостей.
     
  7. Слим

    Слим Підмайстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Житомир
    Я здійсню прорахунок кількості та вартості кераміки на Вашу покрівлю-будете мати з чим порівнювати.А потім всі прорахунки викладемо на форум на загальний розсуд.Мій e-mail:[email protected]
    --- добавлено: 28 окт 2013 в 11:22 ---

    Договорились, мне на днях передадут проект я его просчитаю в мет.череп сфотогр. и выложу на форуме с конкретными цифрами.
    Если кто захочет просчитать покрытие с другого материала - милости просим.
    Картина будет маслом :)
     
    Торро подобається це.
  8. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    :Hi:
     
  9. Слим

    Слим Підмайстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Житомир
    А вот и план. Ещё не просчитывал в м/ч
     

    Вкладення:

    • DSC_0002.jpg
      DSC_0002.jpg
      Розмір файлу:
      457,3 КБ
      Переглядів:
      77
    • DSC_0003.jpg
      DSC_0003.jpg
      Розмір файлу:
      668,9 КБ
      Переглядів:
      74
  10. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Чудово,завтра розміщу прорахунок кількості та вартості матеріалів в варіанті-КЕРАМІЧНА ЧЕРЕПИЦЯ
     

Поділитися цією сторінкою