Переробка мотоблока Зубр 79E на трактор

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем асс1983, 11 жов 2013.

  1. _ЮРКО_

    _ЮРКО_ Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    дуже цікавить маханіз підйому навесного невидно є ще фото 1 furer83 @mail.ru
     
  2. Kulibinator

    Kulibinator Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    15
    Я би собі не взяв.Совітую завести знайомства в майстровитих колах.А ліпше - навчатися самому.Якраз зарас нагода.Це навіть зовсім просто.А ще-дуже цікаво.Мені старі механізатори казали що хто не береться в того нічого не получається.А ще - не вмілого руки не болять.Начніть з чогось.Я підскажу-що зможу.Як Пугачова співала:-а я в любовь как в море бросаюсь с головой!.Так я бросаюсь в своє залізо.Другий варіант мотоблока з рулем я робив 6 місяців.Багато що виписував в інтернеті через нову пошту.Багато що зроблено дома.Токарних робіт зовсім мало.Так що вперед і з музикою.
     
  3. _ЮРКО_

    _ЮРКО_ Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    дякую за пораду. буду помаленько збирати запчастини. Вітаю з наступаючим святом Великодня світлого Христового Воскресіння
     
  4. Kulibinator

    Kulibinator Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    15
    Дякую за вітання.Вас теж зі святом.А який у вас мотоблок?І яка у вас земля?Для яких видів робіт вам потрібен адаптер?
    --- добавлено: 18 апр 2014 в 20:19 ---
    Зробив я ще до свого "Цюдо коня" культиватор.Сьогодні пробував.Дуже важка у нас земля.Мабуть буду продавати і купляти щось потужніше.
     
    Останнє редагування модератором: 26 кві 2014
  5. _ЮРКО_

    _ЮРКО_ Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    В мене зубр 79 земля в перемішку є трошкі глини місцями чорнозем а в сусідньому селі взагалі пісок, хочу зробити адаптер бо город досягає до 350 метрів трошкі тяжковато ходити, а Ви території багатом маїте. Трошки стормозив треба було брати з стартером бо батько не може завести, ну але це в дальнішому щось придумаємо.
    --- добавлено: 18 апр 2014 в 22:15 ---
    на фото це два Ваших особистих коня
     
    Останнє редагування модератором: 26 кві 2014
  6. Kulibinator

    Kulibinator Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    15
    Це один і той-же кінь.Той що з рулем раніше був тим що з ручками.Різниця у пів року.
     
  7. _ЮРКО_

    _ЮРКО_ Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Скіньтке будь-ласка фотографії послідовності роботи [email protected]. (сцепка)
     
  8. WASILIY1956

    WASILIY1956 Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Черкаської обл

    --- добавлено: 30 дек 2014 в 23:59 ---
     
    Останнє редагування модератором: 7 січ 2015
  9. WASILIY1956

    WASILIY1956 Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Черкаської обл
    Оранка МТ

    Сінокос

    З повагою.
     

Поділитися цією сторінкою