Дом с контейнеров своими руками

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем Andrii_M, 30 сер 2013.

  1. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    "Дом", потеряли не удачно.
    2281040.jpg
     
    Авега подобається це.
  2. Роман1979

    Роман1979 Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    4
    Давайте побалакаємо про реальність утеплення в деталях - ідея не вилазить в мене з голови!
    Це ж взяв чотири контейнери - зробив - вселився!
    Є гроші, взяв ще пару штук ....і незалежно від основного житла їх оздоблюєш, зробив, прорізав дірки, вставив двері.
     
    Авега подобається це.
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Всё реально. Только стоимость, у нас, будет равна такой-же будке из пеноблоков. Единственное, где нельзя по документам на фундаменте строить, например план-проект только в проекте, такой "домик" на пару кирпичей поставить и жить. Фундамента-то нет - хорошая отмазка.
     
    Авега подобається це.
  4. Shpak

    Shpak Прораб

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Львов
    Утепление как в каркасном доме. Вместо ОСБ сам контейнер и не надо заморачиваться по поводу жесткости каркаса.
     
    Авега подобається це.
  5. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Что то я слабо верю в то, что зимой будет тепло, а летом прохладно. А если увеличить толщину утепления, то что останется? Как утеплить стыковочную часть? Если ли смысл в такой возне?
     
  6. Роман1979

    Роман1979 Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    4
    В нашому кліматі, де зимою за -20, чи можливо обійтися лише внутрішнім утепленням і якої товщини?
    Ширина контейнера приблизно 2,3 м.: 30 см. забираємо на утеплення з двух стін зсередини (це достатньо?), висоту візьмемо 2,6 внутрішню: стеля 10 см, підлога 20 см. ( в підлогу подвійний підігрів в ролі опалення) корисна висота залишається 2,3 м. (нормально, хотілося б більше)...
    --- добавлено: 2 окт 2013 в 11:09 ---
    два контейнери стикануть - це ширина 4,6 м., утепленя приблизно 30 см. - залишається 4,3 м.
     
  7. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Роман1979, тра рахувати вартість утеплення, щоб знати наскільки це буде вигідно. І ще двилячись за скільки вийде придбати самі контейнери. А ще утеплення не обов’язково проводити зсередини - можна і зовні.
     
    Авега подобається це.
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Утеплять только снаружи. Изнутри только отделка.
    Можно 150-200мм пенопласта.
    Я считал, в общем. У меня получилось: что из контейнеров с утеплением, что на каркасе, что из пеноблоков - стоимость стройки плюс-минус одинаковая. Для контейнеров брал самую низкую среднюю цену по объявлениям - 25000 грн за 40 фут б/у. Мне нужен не капитально отличный жилой дом, а хибарка, типа, хозпостройка с отоплением и снабжением - склад, гараж, сарай, бытовка.
     
    Авега та Andrii_M подобається це.
  9. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Каждый выбирает сам конечно. Раньше у нас делали гаражи из телег, тракторных. Так называемая арба, для перевозки соломы. А с железки, доставали списанные вагоны (крытые), резали пополам и так же обделывали.
    Но раньше с нечего было строить, вот и изощрялись, кто во что горазд. Оправдано это сейчас, не знаю? Для меня лично приспосабливать что то, проще сделать заново, под себя. А не втискиваться во что то. Теша себя тем, что вроде хорошо. Но это конечно, мое мнение.
     
    Авега подобається це.
  10. Роман1979

    Роман1979 Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    4
    ну, мені подобається сама ідея зовнішнього профільного вигляду, а в середині зробити ляльку, бо утепляти з одного боку, а оздоблювати з іншого - мабуть вийде не раціонально...
    по перше, економія на фундаменті - стовпи. Так само можна зекономити на покрівлі. Я схиляюся до якісного фарбування ззовні і утеплення зсереини, але ж реально, метал - це аккумулятор тепла влітку і холоду зимою. Чи не проб'є температура металу внутрішній утеплювач?!!
     

Поділитися цією сторінкою