Бюджетная очистка воды

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Triplecorpse, 9 сер 2013.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Теоретически, дождевая вода - конденсат, почти дистиллят.
    Надо изучить экологию местную, чтоб кислоту не собирать. Откуда циклон пришёл, "грибной" не собирать.
    Время года, откуда ветер... Первую воду, что смывает пыль с крыши, не собирать...
    Изучите методики анализа, соберите себе минимум лабораторию, закупитесь реагентами...
    Только, все эти мероприятия, вряд ли будут менее ресурсоёмкими нежели строить водопровод и покупать воду.
    Рынок. Менее затратный вариант всегда стремится ценой к более затратному, и наоборот.
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    . Осадки.jpg
     
    Artm подобається це.
  3. Львівський

    Львівський Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    В світі є багато місць, де тільки таку воду і п'ють.:)
    Якийсь час я цікавився складом дощової води у себе в гаражі. Я також накопичую і тримаю її, щоб використовувати для миття машини, рук та інших технічних цілей. Дах не металевий - ще совєцький толь і смола. Вияснив, що найчистішою є тала вода - без каламуті, присмаку і з нульовою провідністю. Зберігається місяцями, без помітних змін. Дощова вода має значну каламутність, яка швидко відстоюється. Провідність вказує на незначний вміст розчинених речовин - 1-2 мг/літр, що є менше, ніж у води з осмотичних фільтрів (до 6-10 мг/літр). Але в дощовій воді вже відчувається неприємний присмак. Можливо із-за рубероїдного даху. Зберігається така вода погано - досить швидко з'являється неприємний запах. Напевно вимиває з повітря якусь органіку. Гараж знаходиться практично в лісі, на краю міста - там дуже багато всякої літаючої живності і пилку. В липні, у спеку, тала вода з березня має значно приємніший вигляд, ніж свіжа відстояна дощова.
    Складу домішок у воді проаналізувати не вдалося - замало їх.
    beer
     
    Artm подобається це.
  4. Artm

    Artm Бригадир

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    71
    Вобщем спасибо мужики, я вас понял! beer
    --- добавлено: 16 дек 2013 в 15:24 ---
    )) вчера смотрел что есть на ютубе по запросу вода дождевая, интересных моментов много, прикольный был сюжет от СТБ они ослиную мочу прогнали через осмос - сдали на анализ и даже попробовали, дистилят - дистилятом. Выход конечно маленький, но в целом, это не миф и реально космические технологии сейчас уже и на базаре купить можно...))
     
    Останнє редагування модератором: 24 гру 2013
  5. regenus

    regenus Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    В любом случае после анализа(http://akvantis.com.ua/) нужно обращаться к людям которые в этом понимают и простив помощи в выборе фильтра.Так-как это опасная вещь железо в большом количестве,пусть он поможет подобрать фильтр и решить проблему.И потом спустя время повторить анализ и посмотреть помогло ли,это вам!
     
  6. АкваСпецСервис

    АкваСпецСервис Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    г. Киев
    Контрольный анализ нужно делать по-любому.
     
    Останнє редагування модератором: 24 лют 2014
  7. Artm

    Artm Бригадир

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    71
    это мне писали? при чем тут железо? у меня не колодезная вода а дождевая. наверно не мне все таки...
     

Поділитися цією сторінкою