Развод с деревянной лестницой

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем alex74, 23 лип 2009.

  1. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Развод с деревянной лестницой

    покажіть будь-ласка фото чи проект сходів, може щось придумаю...
     
  2. denis

    denis Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Харьков
    очень сложно так говорить, мол раз доски на 7000грн, то 23000 это 300% прибыли. И расходные материалы там не одни только лаки. Все таки лестница это масштабная работа и изготовление и монтаж. Давайте и мы попытаемся просчитать.
     
  3. alex74

    alex74 Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Вот примерно она должна такая быть
    Балясины другие будут,а так вроде бы всё оставим.
    Всего 15 ступенек.
     

    Вкладення:

    • P4110011.jpg
      P4110011.jpg
      Розмір файлу:
      1,1 МБ
      Переглядів:
      131
  4. denis

    denis Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Харьков
    Ну вот, как раз за 23000 я бы и взялся такую делать. ну может немного бы и скинул, а так цена реальная.
     
  5. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    alex74, Последняя лестница которую устанавливали, на объекте обошлась на 30% дороже из за сложности балясин !
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Развод с деревянной лестницой

    На мою думку ціна 25т грн то ще не дорого. Навіть якщо виходити тільки з ціни на пиломатеріали 7000 грн.
    Проект для роботи - він завше повинен бути (ціна - 10% від заг вартості).
    Отже 22 500. Лаки-фарби, клей, шурупи, гайки, спецінстумент - мінімум 5000 (якщо вкладуться). Лишається 10 500 грн за роботу (+транспорт). Виходить робота - 42%. Що навіть замало.
     
  7. ValeraS

    ValeraS Бригадир

    Повідомлення:
    584
    Симпатії:
    218
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: Відповідь: Re: Развод с деревянной лестницой

    Смотрю я на эти цены и считаю: если такую лестницу собирают два человека за недельку (возможно и быстрее) и получают за работу чистыми 10000 грн (на одного 5000грн) итого зарплата такого мастера 20000 грн в месяц. Что то тут не то, иначе бы все плотники по лестницам были бы миллионерами.
    ЗЫ. Если они ее сделают за два дня то цена за работу просто нереальная, за такую цену и инструмент купить можно и самому все сделать. :Hi:
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Развод с деревянной лестницой

    не справляться. По 8 годи в день - це не з заготовок конструктор збирати. Тут все індивідуально: розміри, матеріал.. Навіть не зустрічав такого віртуоза, який один раз би глянув - і все в нього зробилося. За місяць двоє може і впораються.
     
  9. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Развод с деревянной лестницой

    самі сходи зробити не проблема за день-другий з підготовленого матеріалу сходинки виставляються і закріплюються на несучу поверхню. проблема у виточені балясин, перил, підгонка їх1 от тут треба досить багато верстато-годин. це вам кожен добрий столяр скаже. потім ще до тижня часу займає тонування, лакування в кілька шарів з просиханням поверхонь. якщо вам буде треба, можу дати телефони кількох таких підприємств в Львові зателефонуєте поцікавитеся, хоча я думаю ціна нижче 20000 не буде. прості сходи Аtrium від 10 тис в епіцентрі то при тому що це стандартні заготовки з малою кількістю витребеньок та металевими перилами. а дерево завжди коштувало і буде коштувати дорожче. та й за індивід. проект теж ціна зростає бо його ніде більше не використаєш під макет навіть.
     
  10. Кремень

    Кремень Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.427
    Симпатії:
    539
    Мужики, а какой дуб нужен для такой лестницы. А то мой батя насушил дубовых досок толщиной 5 см кубов семь-десять, а шо делать с ним не знаем:-D.
     

Поділитися цією сторінкою