Как остановить соседа?

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Алёнушка8899, 30 лип 2013.

  1. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    В тисячний раз повторюю - усне спілкування - для шашлику під чарку, з державними органам, органами місцевого самоврядування та іншими юридичними особами - ВИКЛЮЧНО ПИСЬМОВО В ДВУХ ПРИМІРНИКАХ АБО З ОПИСОМ ВКЛАДЕННЯ ЧЕРЕЗ ПОШТУ!
     
    Т.М., sanykrimea, Andrii_M та ще 1-му подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    captain Grey, Я пройшов цю школу іще на початку 2000-х. Питання проясняється, потім опишу ситуацію. В двух словах юні землеміри лоханулись, а курувала проєкт по виготовленню липи зам прокурора, ось вони себе і не напрягали. Подробиці пізніше.
     
    Останнє редагування: 26 лис 2013
  3. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Чекаємо на розв'язку цього детективу.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    captain Grey,
    Завтра трьохстороння зустріч, хоча з опускатися до рівня колгоспників мені в падло.
    Саме смішне в цій ситуації, що я сам хотів запропонувати(майбутнім) сусідам обмін куска своєї ділянки на додатковий проїзд із свого двора, але на місці сусідів виявились Дибіли. І як мені тепер поступати???
    Планую поїхати зранку в сільраду і написати заяву на відведення земельної ділянки під обладнання дитячого спортмайданчика, для організації дозвілля малолітніх жителів села. Підкреплюся підписами батьків, а ділянку вкажу ту, яка не увійшла в "сусідський" наділ. Не думаю, що на сесії відкажуть і таким методом між мною і тим калхозом получиться буферна зона. Ну це в планах. Що з того вийде обов"язково відпишусь. Всім дякую за поради!!!:Hi:
     
    Andrii_M та captain Grey подобається це.

Поділитися цією сторінкою