Как остановить соседа?

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Алёнушка8899, 30 лип 2013.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    olly, так, дякую. :Hi: Хороший юрист не проблема, але як таке могло статись. Може вони стали жертвою афери і папери в них липові.(з виду колгоспники, але дуже бурі колгоспники) Думаю занятись їхніми паперами, вхожий в різні круги. (однозначно, таких сусідів мені не треба)dntknw
     
  2. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    а может наняли "ханыг", хозяин сказал расчистить от сих до сиг, а те не правильно поняли.
    Но это все полемика.
    Если юрист не проблема я бы на вашем месте сегодня ему звонил, а завтра встретился и по...р что выходные. ситуация стремная.
    Как минимум у юристов и связи есть и в бти и в земельном.
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Да не схоже, дуже яро огризалися. По мові стало ясно, що продали десь пай, а тут купили хату.
    До теми про юристів. Якось не кашерно мені з колгоспниками судитись(може вони іще і малописьменні), цікаво хто підсунув їм ту "ЛИПУ", а якщо це не "липа", то на якому єтапі виготовлення могло статись таке.
    Через сесію ради не проходило, а може ніхто не пам"ятає.(казали, акт 2010 роком) Піду в понеділок в сільську раду, поспілкуюсь з Головою.
    АУ!!! Відгукніться, хто знайомий з порядком виготовлення документів на землю "із середини". Знаю, є на форумі люди, десь попадалися грамотні поради.
    Дякую!!!
     
  4. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Недавно по телеку показывали, как мужику показали один дом, а продали другой.
    Из передачи я так понял что сельсовет в доле.
    Как мне кажется вам нужно легальными и не легальными способами узнать откусили у вас кусок или нет, и найти реальные "межі" вашего участка.

    Часто бывает не со зла а чисто случайно, по ступне за надцать лет вылезли ча чужой участок (без обид).
    У самого рыльце в пушку (про себя), ставили забот от сгоревшей хаты, а край участка не правильной формы, чуть по диагонале, отец и подровнял. Я долго кипишовал, мол что , 10 соток мало. В итоге 0,5 м скомуниздели.
    Вот и сижу и думаю. Купит кто этот кусочек перемеряет и будет мне гемор.

    Если "гай" то сомневаюсь что есть забор, а забор думаю валять не стали.
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Да ясно, що забору там і згадки немає і не було ніколи(але ті валилиб), а ще ясно, коли робили папери, то ніхто на місце не вибирався - від балди намалювали з компа і НА. Цікаво, як таке під самим носом провернули, якщо пройде раз, то що чекати слідуючого. Сам в шоці, вроді під контролем, а НІ!!! Може, підтягнуться спеціалісти, то щось виясниться. Цікавість аж розпирає.
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Тут цікаву карту на сусідньому форумі підкинули, в кого які думки будуть???
    http://www.map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta

    То підтягнуться фахівці, чи ні???
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Як-небудь що-небудь.. Подивився на свою ділянку.. Все не співпадає..
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Voyutichi, а моя взагалі не виділяна. Та яка спірна не пише, що приватна.
     
  9. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    rofl
     
  10. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Voyutichi наш народ вбиває :
    -жаба
    -лінивість
    -неправда .

    Хтось приватизовує землю в 90тих роках на папері .
    Після приватизації захвачує ще один кусочок ( хаба дусить що він пустує)
    Виходять нові правила ,земельний наділ потрібно внести на карту. Бо появились масові випадки накладання участків на участок і виникали апиндицити між ними .
    Він цього не робить бо лінивий .
    Збоку закинутий участок , його можна попробувати узаконити(написавши заяву в місцевий орган влади щоб виділили занедбаний кусок землі для дочки кума ) із лінивості він цого не робить .
    Коли хтось грамотно( щоб в сусідів жабу не розбудити , бо не дадуть )приватизовує закинутий участок (землеміри можуть в земельному за чашкою кави взяти файл даної місцевості , і привязати по готовим координатам ) ( є випадки коли межі узгоджують самі дипутати )
    І окультурують його тоді у Когось лютує жаба (ЯК ТАК ......... )
    hello
    Я розписав як легально можна придбати і узаконити земельний участок .
     

Поділитися цією сторінкою