Побутовий автоклав

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем wellfare, 16 лип 2013.

  1. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    Таки да - з алюмінієвого бідона то вже мабуть екстрім. Поки до 120* С догоните температуру то буде вже атмосфер дофіга (залежно від того скільки накачуєте спочатку) і сфера алюмінієва. За рецепти - дякую дуже -проаналізуємо і адаптуємо. Удачі Вам.
     
  2. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Поки я не зробив автоклава, то користувались пресом .Банки закручувались відразу, ставились у прес, прес у виварку, виварку на газ ,так закривали паштет і тушонку, кришки не зривало ,але кістки в рибних консервах не розімлівали ,тому зробив автоклава.
     
  3. алексей швачко

    алексей швачко Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
     
  4. zinya07

    zinya07 Підмайстер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Украина
    Всем привет!
    Вник в рекомендации форумчан, сделал автоклав из газового баллона. Долго думал над тем, какая толщина металла для дна автоклава. Решил использовать то, что было...А была только пластина 4мм. Её вварил, предварительно усилив крест-накрест шинкой 25х3мм изнутри. На эту шину будет устанавливаться деревянный разрезной кружек, на который будут ставиться банки. Сварка выполнена газом и электро. На момент написания поста уже два часа давление не падает. Далее покраска.... и собственно приготовление с дегустацией))) Всем спасибо, будьте здоровы!
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2015
  5. zinya07

    zinya07 Підмайстер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Украина
    IMG_20150416_183743.jpg IMG_20150416_183820.jpg IMG_20150416_183824.jpg
     
    Александр67, leshiy_40 та Andrii_M подобається це.
  6. Александр67

    Александр67 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    8
    @zinya07,
    Какой результат дегустации? Тема вялотекущая... Я тоже, иногда, автоклавируюю. Хочу попробовать с малым количеством воды в автоклаве - 2-3 литра. На пару, или паром, как лучше сказать. Согласитесь, что на воде разница в т-ре нижнего слоя и верхнего все-таки есть....и это мне не ндравится...
     
  7. zinya07

    zinya07 Підмайстер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Украина
    Стыдно признаться, но до дегустации так и не дошло. Все лето пришлось поедать свежее, жаренное, вареное, паренное мясо... С друзьями, конечно. Но вот буквально пару-тройку дней назад что-то захотелось мне тушенки..))) Ещё у меня на примете рыбно-осеннее меню, вот после точно буду испытывать. Автоклав выкрашен и стоит в сарае... Я обязательно отпишусь по факту.
    Спасибо.
     
  8. Александр67

    Александр67 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    8
  9. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    В Чернівцях на базарі (той що "Калинка") - цілий ряд з автоклавами і дистиляторами (самогоноапаратами). Всі з нержавійки, якісно зварені. Собі брав теж у Чернівцях, тільки потім виробник модернізував трохи під моїм керівництвом. http://nikolnerj.com/ Вийшло 2 в 1: автоклав -дистилятор.
    Тепер вони цю ідею серійно клепають :-D. Але брати у них не рекомендую- надто дорого, на базарі дешевше.
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Подібний автоклав із дистилятором моєму батькові брат із Чернівців привіз іще на початку 80-х. Їх робили на лєгмашзаводі, той там був замдиректора. Довго ця штука блукала по руках, тепер я приручив її собі.(час від часу використовую за призначенням, буває вино зброджую):)

    Мій баняк на 30 півлітрових банок.
     
    Petko подобається це.

Поділитися цією сторінкою