Розпашні металеві гаражні ворота своїми руками

Тема у розділі 'Кузнечное дело', створена користувачем mijki, 6 лип 2013.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Є така спокуса зробити штукатурку з чимось типу рідкого скла ... потім погрунтувати і ще полірнути ( бачив в супермаркеті такі шліфдиски для бетону ) типу по технології заливних підлог зробити...

    Зварюю ще одні металеві двері в підвал гаража - раз головні ворота з металу той малі такі самі повинні бути ( ті ж матеріали пішли - трохи залишків з воріт трохи докупив )
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    То ж бетон тогда надо М300 желательно как минимум. М250 уже, вроде как, хрен нашлифуешь.
    Я бы Вам порекомендовал что-нибудь из списка. На 1 и 3 позицию обратите внимание.
    Бумага давняя, цены могут быть немного другие, да и контора, жива - нет, не знаю. Так, для информации.
     

    Вкладення:

    mijki подобається це.
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Земляк виявився найправіщий - фанера рулить. Їй просто по співвідношенню ціна -якість немає конкуренції . Як помацав я ту вагонку а вона від дотику гнеться ((( а коштує аж в 3 рази дорожче за фанеру ( 4 мм ) !!! Сьогодні пооліфив з одної та полакував листи з іншого боку . Клею поки пінопласт прямо на свіжу грунтовку ... тримає ніби ))) . Потім саморізами ( 11 мм. чорні ) крутитиму фанеру .

    На рахунок штукатурки , не знаю ті всі хімічні епоксидні смоли мене в плані подальшої дії на здоровя не дуже приваблюють . Скоріш за все робитиму міцну вапняно бетонну штукатурку з пластифікатором для бетону ( байріс - побільше ) а зверху зятягну тоненько рідким склом ... воно помоєму нешкідливе ...
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Сказал человек который строит автомалярный бокс rofl . Вы от одного дня шпеклёвки-шлифовки двери и крыла получите больше вреда здоровью, чем от эпоксидки на стенах за 20 лет. :)
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Та нічого подібного - лакуватимуться в мене в гаражику меблі ( для себе ) в основному , і то дуже рідко - і то тоді маско з вугіллям на писок натягатиму ! Або аерографія - там акрилбаза ! Теж з маскою ...а от хімією непонятною стіни і підлогу ліпити і кожен день коли машину заганяєш *тим* дихати то вже зовсім не гут ...hello
     
  6. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Есть хорошая фанера-влагостойкая. Типа для яхт.........Но цена у нее:-[
     

Поділитися цією сторінкою