Своїми руками Проект "самоходка"

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем spensor, 17 чер 2013.

  1. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Придбано бензиновий двигун sadko ge-200, залито масло 10w-30, на вал двигуна посаджено шківи, зроблена обкатка двигуна.
     
    Лютий_Бандерівець, Andrii_M та Ahfyrtyintqy подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Гарно виходить, я дивлюся, а головне акуратно.
    На жаль не додивився з самого початку, да і на профільному форумі поверхнево переглянув.
    Малувато одного паса буде, ну хіба для покатух і шківа потрібно садити на рідні шліци від диска щеплення.(шкода вала змарнували) Поки на забрались далеко переробіть, замініть вала первинного і завтуліть шківа шліцами. Надавно сам переробляв, дав під хвіст і згризло. А все із-за того що дуже якісно приварив(відпуситило шліци).
    Удачі!!!
    Не в обіду, чим менше слів - тим більше змісту.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Паса думаю вистачить там двигун 4 кВт підлягає під один профіль "Б". У мене є міні трактор із двигуном в 9 кВт там стоїть два профіль "Б" і працює нормально.
    У мене шліци стерті болгаркою на первинному валі і болгаркою акуратно прорізаний паз та посаджено шків на шпонку. Там після шліців є частина первинного вала 20 мм. Я нічого там не приварював.
    На рахунок "чим менше слів - тим більше змісту" то скажу що в основному відео знімав для людей які пишуть мені на почту та наважуються на свою саморобку, які не сильно розбираються в техніці, їм коментарі будуть у пригоді. Я хотів цими відео показати, що в цьому важкого нічого не має. А ті хто вже має свої саморобки прошу не судити строго.
    Ще хотів повторитись, що роблю цю самоходку із мінімумом затрачених коштів із тих запчастин які валялись і гаражі, я розумію що маючи кошти можна багато чого зробити краще в цій самоходці.
     
    Лютий_Бандерівець, Ahfyrtyintqy та Andrii_M подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Всім, хто використовує подібні двигуни в мінітехніці, замінюйте штатний глушник на більш об'ємний, двигун дуже задушений по вихлопу. Я собі замінив на саморобний і двигун ожив.
    Вибачте, що в чужій темі, так, не хтілось плодити .
    Де пропав господар теми??? АУ!!! Є декілька запитань.
     
    Лютий_Бандерівець та spensor подобається це.
  5. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    У мене декілька раз складалось враження коли різко натиснеш на педаль газу, що двигуну важко викинути дим... цікаво глянути на фото як ви доробили глушник?
    У всіх прошу вибачення у мене відпустка і знаходжусь далеко від самоходки тому проект завмер.
    Після 27.08.2013 повертаюсь і знову продовжу доробляти самоходку.
     
    Лютий_Бандерівець та Andrii_M подобається це.
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    spensor,
    Щоб не повторюватись гляньте на тракторному форумі.
    Глушник покищо в сирому варіанті, але функцію виконує на відмінно.
    Іще паитання по передніх колесах - по якій ціні Ви їх купляли?
    Мені попались такіж за 320 пара, це дорого???

    Фото0107.jpg
     
  7. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    За свої заплатив 250 грн. за пару, але у них досить погані диски, виточив два бліни буду усилювати. На нашому ринку нічого кращого не зміг знайти тому мусів брати ці.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  8. Андрей1106

    Андрей1106 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Запорожье
    Он у Вас построен по принципу китайских трехколесных мотоциклов типа Муравей. Мотор там 10 л.с.
    Пустой как то едет, но груженый - это мука. Причем слегка груженый. Они узкие, Ваш еще уже, у Вашего нет подвески кроме маятника.
    Ездить будет, но медленно, потери на механику очень большие - мост, коробка, передача от Садко.
    Руки у Вас золотые, но тут лучше бы взять механику от Таврии - коробку и привод. Но что сделано, то сделано. Только очень уж узкий. На какую скорость рассчитываете?
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Андрей1106,
    Ви не зрозуміли саму концепцію побудови і сферу примінення. Може сюди сходіть і стане ясніше.
    http://minitractor.0pk.ru/ (доречі, тут ця тема також є)
     
  10. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Не знаю як ведуть себе китайські муравї, але така трансмісія вже перевірена та працює на всі 100. Садові мікро трактори робляться без навіски, візьміть приміром мотоблок там колія менша чим у самоходки і нічого везуть майже тону вантажу та почуваються комфортно, а перероблені мотоблоки у міні трактори... люди які переробляли дуже задоволені. Я сам маю зроблений мною міні трактор на такій подібній трансмісії і скажу що досить задоволений Зайдіть на мій канал на ютубі погляньте https://www.youtube.com/user/spensorif погляньте список відтворень "саморобний міні трактор". На рахунок Таврії можливо ви праві, але я робив із запчастин які були в наявності.
     
    Лютий_Бандерівець та Андрей1106 подобається це.

Поділитися цією сторінкою