ТТ+ТА - схема підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем doroshenko1977, 3 чер 2013.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
  2. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    @Іван 55555, всем хотца об...ть судьбу, а вдруг прокатит :), все привыкли мудрить в том что им подвластно, никто не лезет к холодильнику или телевизору не выключет его из сети не упрощают схему электрическую ,потому что не под силу в тех платах разобраться и трудно понять как Можно с экономить. Зато понятно в метале, если нет силы согнуть руками кусок листа из 2мм стали значит она очень прочная и выдержит то что задумалось и будет это емкость или ещё какой нибудь сосуд. Все до одного места, все законы физики не котируются с мыслишкой которая зародилась в голове и в придачу голова понимает только силушку рук и опытный глазомер который определил и дал заключение что тут законы физики не работают , все выдержит , а если бьют сомнения то можно здесь и здесь приколхозить по железке и всё будет за...сь :-D !!! И те кто об этом говорит и ,,колхоз,, на заднем плане недопонимает что можно сделать как всегда дешево и сердито и то что может произойти завтра не интересует так как последствия показывают только по телеку но ни как такое не сможет произойти дома , потому что Дома я сделал За...сь и бабах:bb: не не может произойти , из за того что железок кучу наварил и глазу понравилась прочность :-D .
     
  3. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    думаю що був.але певно не спрацював.на потужностяx більше 40квт ставлю два.на подачі і зворотці.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  5. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    За певних умов рване полюбому. Тільки відкрита рура гарантує безпеку. А, і ще одноразова розривна "заглушка"-"хлопушка".
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    за певниx умов автомобілі потрапляють в аваріі,сxодять поізди,падають літаки.все передбачити неможливо.від дурня в котельні ніxто не застраxований.
     
    Дмитрий ДАР та Виталий Л подобається це.
  7. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Там берут з купи,а от тут "щепетільніше" відносятся.Всі насоси привезені з Нідерландів,передивляются,міняють "кондери" які просівші і рік гарантії.Возять батько з сином.Батько в Немірові,син в Києві.
    Пізно порадили,хоч успів там взяти Grundfos alpha2L 25-40-180(!) за дуже нормальну ціну.Є також багато різних речей, фірмові термоманометри по 100 грн,дуже варті уваги,РБ.Брат зараз там затарюється.
    https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/ts...ndfos-ups-25-50-180-130-original-IDozIrv.html
    https://www.olx.ua/uk/list/user/1pQJ5/
    Рекомендую.А це моя Альфа звідти.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 30 лис 2016
    Энки подобається це.
  8. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    @meroro, якщо не секрет.скільки за Альфа давали?Я брав в них Ups 25-40,450гр.Альфи тоді не мали.
     
  9. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Та який секрет?1500 хотів,я попросив врахувати пролетарьське походження,подіяло,сотку скинув.Сказав що тільки через то.Але зараз нема в нього тих альфів,скоро їде в Голандію,є надія що привезе.Та Ви подзвоніт,запитайте самі.То в сина я брав,в Гени,що в Києві.
    І як техніка?Правда супер?Молодці вони на рахунок того.А термоманометри по 100 чого тільки варті?!Я купував за 300.
     
    predka подобається це.
  10. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    ,
    В мене з ними цікава історія вийшла.Я подзвонив по вказаному телефону,попав на Володю,кажу,що потрібен насос.Він говорить,добре,насоси є,але ми зараз на кордоні,в'їзджаєм в Україну.Питається,а звідки ви,я кажу зі Львова.Він говорить,то зустрінемось у Львові.Я питаю,куда ви їдете,він каже по кільцевій,як на Тернопіль.Вияснилось,що буде проїзджати біля мене,бо я живу 20км від Львова якраз по тій трасі,так,що насос привіз мені додому,через 2год.,як я подзвонив.Сервіс мені сподобався,навіть на Нову почту не потратився:-D.Я питався про Альфу,бо мені радили,що УПС може не справитись,але ніби все нормально,вчора запустив систему ніби все працює нормально.Радості немає меж.Зараз не маю часу,але ближче до неділі виложу фотки,похвастаюсь.
    --- добавлено: 1 гру 2016 у 17:38 ---
    В темі "теплоакумулятор і пластинчастий теплообмінник,можливі схеми підключення"
     
    Останнє редагування модератором: 9 гру 2016
    Дмитрий ДАР, meroro та Владимир В подобається це.

Поділитися цією сторінкою