Прозрачная схема покупки инструмента в интернете

Тема у розділі 'Продам: Оборудование и инструмент', створена користувачем Alex_Prom, 1 чер 2013.

  1. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Немного не так, но смысл 100%:grabli:
     
  2. Alex_Prom

    Alex_Prom Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Київ
    Звідки такий висновок?dntknw
    В нас тільки ліцензійний, сертифікований інструмент. За бажанням покупця крім гарантійки і товарного чека ми надаємо Сертифікат відповідності ГОСТу України. Сертифікат дають органи Держстандарту після тестування зразку інструмента з партії. Відмічу, що тільки з легально завезеної партії.
    Інтернет-магазин абсолютно легальна структура, на базі СПД і платить податки.

    В будь-якої торгівельної організаці стоїть завдання продати. Наш метод продажу - підбір інструменту, який реально впорається. Якщо покупець хоче штробати стіни, то 500 Вт-на болгарка йому не підійде і про це повідомляється клієнту. Якщо покупець хоче збивати стяжку і йому потрібен відбіний молоток за 500 грн, то в нас такого немає. Якщо я не розбираюсь в садовій техніці, то я по ній не консультую. Ми не "паримо" інструмент, тільки для того "щоб було".
    Підбір асортименту в магазині за тим же принципом. Я особисто користуюся Інтесколом, Rebirом і Фіолентом, нормальний побутовий інструмент. Дешевшими і сумнівними марками ми не торгуємо і не рекомендуємо.


    Аргументуйте, будь-ласка, звідки таке відношення до інтернет-магазинів?
    В Вас і в Франкенштейна є якісь конкретні приклади? Фог навів реальний приклад і то в частині неякісного інструменту, інтернет-магазин, я так розумію, відпрацював нормально: прийняв замовлення і доставив. Якби він купив ту ж болгарку в фізичному магазині, то відзивався б так само про сам інструмент.
    В якій частині Вас обдурив той чи інший інтернет-магазин?
    В нашому Ви нічого не замовляли, а гребете всіх під одну гребінкуO=-
     
  3. Fog_07

    Fog_07 Майстер

    Повідомлення:
    165
    Симпатії:
    92
    Поддерживаю. Посмотрел ваш Арсенал 125/1100 -стоимость около 300 грн, это уже не 150 грн на "2 дні попрацювати, а потім лежатиме". А работает, как я понял на эти 150 грн . "Продаван" об этом не знал? Но впарил-же...:(
    --- добавлено: 13 июл 2013 в 08:24 ---
    По второму способу "работы": Это "впариватель" болгарок считает всех лохами. А приходит он ,к примеру в аптеку и другой впариватель считает его лохом, "аптекарю" впаривает автомобилист и т. д. В итоге вся страна "Лохи"...
     
  4. Alex_Prom

    Alex_Prom Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Київ
    Rebir LSM-125/1100E діаметр 125, потужність 1100 Вт, регулювання обертів =483 грн.
    Інтерскол УШМ-125/1100Э діаметр 125, потужність 1100 Вт, регулювання обертів = 607 грн
    або така як в мене Інтерскол УШМ-125/900, діаметр 125, потужність 900 Вт = 477 грн
    Це нормальні побутові болгарки, вони не коштують 300 грн. Економія на інструменті завжди вилазить боком.
     
  5. Fog_07

    Fog_07 Майстер

    Повідомлення:
    165
    Симпатії:
    92
    В том-то и дело, что отработать можно чётко и слаженно, принять заказ, быстро прислать, вот только ЧТО прислать. Если я продаю инструмент, я должен знать ЧТО я продаю. Или знаю и впариваю. Кстати на том сайте невозможно ни отзыва оставить, ни концы какие-то найти, продавцы никто ничего не "знают"...В фізичному магазині я бы принёс болгарку и вернул...(а может ещё кое-что, учитывая степень "впаривания" :-\ )
     
  6. Alex_Prom

    Alex_Prom Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Київ
    Процедура повернення повинна бути як в фізичному магазині. В Вас по закону є 14 днів не рахуючи дня покупки на повернення. Єдине не розбирайте зразу інструмент, розібраний інструмент точно не заберуть. В цьому законі є свої моменти, які продавці часто використовують, але магазини які працюють на свою репутацію повернуть.
     
  7. Fog_07

    Fog_07 Майстер

    Повідомлення:
    165
    Симпатії:
    92
    Ну во первых, не должны они столько стоить...их себестоимость в разы ниже.
    Во -вторых, для кого и каких целей делают такие болгарки от 200 до 300 грн. На пару раз крутнуть? В третьих, продавцы об этом не знают?
    --- добавлено: 13 июл 2013 в 08:52 ---
    Ага-повинна бути! Только нету её...как и того магазина, к ним не пробиться, а искать правду времени потеряешь-себе дороже выйдет...вот этим они и пользуются!
    ЗЫ. К Вам конкретно я претензий не имею. Я об общей картине:) ...
     
  8. Alex_Prom

    Alex_Prom Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Київ
    По цінам згоден, я свою купував в 2009 здається за 390 грн. В 2011 міняв якір. Але маємо те що маємо, зараз в більш менш достойного виробника такі ціни. Відповідно коли звільнилася цінова ніша де раніше були Інтерскол, Rebir, Фіолент, той же DWT, то туди хлинули ще дешевші китайці, як правило з російськими назвами. Купувати чи не купувати дешеве вибір кожного, моя точка зору - не купувати. Краще трохи підзбирати і купити щось толкове. Чи знають продавці, я думаю знають. Але ж і покупці повинні дивитись, що беруть. Є магазини де те, що в нас найдешевший сегмент, в них найдорожчий, відповідно там ще 30 марок різноманітного інструменту нижчої категорії, який навіть на картинках відрізняється тільки кольором і назвою.
     
  9. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Alex_Prom Ahfyrtyintqy сказал(а): ↑
    Автор темы немного не так организовал тему. Я ее вижу так-Помогаем Купить инструмент за границей!!
    Звідки такий висновок?
    В нас тільки ліцензійний, сертифікований інструмент. За бажанням покупця крім гарантійки і товарного чека ми надаємо Сертифікат відповідності ГОСТу України. Сертифікат дають органи Держстандарту після тестування зразку інструмента з партії. Відмічу, що тільки з легально завезеної партії.
    Інтернет-магазин абсолютно легальна структура, на базі СПД і платить податки.

    Я ничего против не имею по организации Вашей доставки инструмента. То, чтоВы даете сертификаты соответствия ГОСТУ и прочее-это хорошо. Просто Вы не внимательны-я говорил-КАК Я вижу работу инет-магазина по помощи в покупке инструмента за "бугром" . Я про лицензии ни слова не сказал.
     
  10. Alex_Prom

    Alex_Prom Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Київ
    Зрозумів :Hi:
    Єдине, що держава не дає так працювати. Наскільки я знаю, прийняли закон за яким ввіз або пересилка речей на суму більше 300 евро - розмитнюється. Хочуть контролювати поштучний ввіз товару. Не знаю які ціни за кордоном, але після всіх затрат може вийти 1 в 1 з нашими.
     

Поділитися цією сторінкою