Утеплення і фасадні роботи шлакового будинку - підкажіть

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем kipa, 19 тра 2013.

  1. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    kipa, слухайте сюди. Не хочу повторюватися, бо таких проблем тут на форумі напевно достатньо, так само як і порад їх вирішення. Давайте разом поміркуєм, як то кажуть на хлопський розум.
    Значить так - пліснява у вас на стіні від того що стіна мокра. Правильно? Тепер, чому вона мокра? Давайте я вгадаю. Пліснява переважно на північній і західній стінах. Правильно? Це стіни які найменше просушує сонце. І ви скільки не мастіть вапном чи антигрибом, стіни не просохнуть. Єдиний спосіб їх захистити це утеплення. Це не тільки захистить від опадів, але і від промерзання і утворення конденсату в середені стіни. Правильно чи ні?
    Я таких будинків з десяток напевно врятував. Бачусь з людьми, дякують.
    Плитку збивати не треба, до неї клей добре тримається. Погрунтуйте хорошою грунтовкою і можна клеїти. Якщо будете робити самі, розкажу детально як треба грамотно утеплити.
    --- добавлено: May 31, 2013 7:29 PM ---
    це на мою думку найкращий спосіб ціна-якість.

    Ні! ні, ні! Ні в якому разі. Нам стіни треба просушити. Для цього вони повинні бути відкриті.
    Я наблюдав процес після утеплення. Через декілька місяців пліснява починає біліти і сипатися.
     
    Энки подобається це.
  2. kipa

    kipa Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    ucraina
    НІ ця вся цвіль на сонячній стороні.Хата ніколи раньше не була мокра.Завжди було тепло і затишно сухо. Все почалося коли я зробив з веранди кухню ванну і почав міняти вікна. Біда в тому що я наробив кучу помилок. Правда кажуть "СКУПИЙ ПЛИТЬ ДВІЧІ" Ці слова відносяться до мене.Тому я не хочу помилитися на будинку. *** Мені на веанді не дозволяли підключити котла(не хватало висоти) по фінансовій незмозі не міг міняти кришу. Підказали ""МАЙСТРИ"" Пішов нижче фундамену ЗАКОПАВСЯ. НА 20 СМ. Раніше було тільки пічне опалення_ азараз і ще газове.
     
  3. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Ви розберіться від чого стіни мокріють. Чи це фундамет тягне, чи дах замокає, чи може це волога з середини будинку, кухня, ванна і т.д. Треба боротися з причиною а не наслідком.
     
    Petko подобається це.
  4. kipa

    kipa Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    ucraina
  5. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    якщо це грибок з середини будинку, то утеплення фасаду зробить тільки гірше.
     
  6. kipa

    kipa Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    ucraina
    це тільки на прибудові фундамент низький.на будинку підлога і фундамент залишився старий
    --- добавлено: May 31, 2013 8:26 PM ---
    і що робити????
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вы повышаете комфортность условий проживания. Это главное. Остальное мелочи. Вы на правильном пути.
    Смотрите, Вы добавили в воздух дома влаги, и перекрыли, окнами без щелей, этому воздуху выход на улицу. В районе перекрытий, видимо по фото, есть, так называемые, "мостики холода". На них попадает точка росы, лишняя влага пропитывает конструкции, а во влажной среде будет жить кто угодно.
    Первое, что я бы сделал на Вашем месте, это хорошую вытяжку из пристройки, вплоть до вывести трубу выше конька, по всем правилам. Обеспечил бы движение и переток воздуха по всему дому до вытяжки, продумал бы экономное, без больших потерь тепла, проветривание. Можно делать в стенах отверстия, прикрывать решётками, можно в дверях делать отверстия, но, очень часто, достаточно щели под дверью в 1,5-2 см.
    Потом, подумал бы об возможности устранения "мостиков холода". Чердак тоже должен быть вентилируемый, и , желательно, утеплён.
    Ну и потом уже утепление дома, просто пенопластом по облицовке. Не экономьте на технологии, не нужно отказываться от каких-то слоёв. Лучше уж утеплять этапами. Можно, например, в один сезон приклеить пенопласт, и зашпаклевать его клеем, покрыть праймером, а на следующий сезон уже все работы по "короеду". Утепление "сдвинет" точку росы глубже в стену, а воздуха с влагой там не много. Очень хорошо, когда температура возможной точки росы попадает внутрь пароизолированного утеплителя. Ну и экономия газа, конечно.
    И, естественно, всё это, при исключении возможности протечек и нарушения гидроизоляции.
     
    фон подобається це.
  8. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    це знову бородьба з наслідками, треба шукати причину.

    Шукати звідки волога береться. Що це за сіра полоска через весь фасад під балконом? Бетон? Ізолювати і утеплити негайно! Це може бути першопричина. Вам треба відсікти вологу від будинку. Все крапка. Звідки ця волога береться треба вам дивитись. По фото сказати важко.
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Отсутствие достаточной вентиляции, как-раз, и есть первой причиной, после протечек, появления грибка.

    Вариантов не очень много:
    Протечки ( осадки, труба или расширительный бак протекает..)
    Грунтовые воды (через "дыры" в гидроизоляции)
    Конденсат, роса ( от недостаточного воздухообмена и/или резкого перепада температур на поверхности конструкций )
    Соседи приходят ночью и поливают ( но это маловероятно, скорей то, что выше :) )
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    kipa, а як у вас влітку справи з стінами, не мокріють?

    З фото видно, що стіни промерзають. З чого, до речі, стіни?
     

Поділитися цією сторінкою