Картопляний копач причіпний

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем liavon, 13 кві 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Nicos

    Nicos Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    13
    А можна ще опису додати, бо що то за катки по рядку картоплі мають котитися, я не зрозумів. Бокові ножі та нижні видно і зрозумів. Сам транспортер теж ніби зрозумілий, а от всю роботу не вичислив
     
    Maxic подобається це.
  2. lslav12345

    lslav12345 Прораб

    Повідомлення:
    449
    Симпатії:
    304
    Адреса:
    Киев
    все добавил свой +, нужный агрегат
     
  3. Nicos

    Nicos Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    13
    очень даже нужное орудие. Интересно, скопировано с какого-то образца, или свое оригинальное решение?
     
  4. liavon

    liavon Підмайстер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    49
    Ідея не моя , побачив колись на фото схожу машину фірми "GRIMME". Так що зроблено як кажуть- по мотівам:-D .Котки спереду так і називаються , гребневі, вони для того щоб роздавлювати грудки і придавлювяти бадилля і бур"ян .
     
    lslav12345 подобається це.
  5. Maxic

    Maxic Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    22
    А бадилля хіба не треба косити для Вашої копалки? Воно буде заважати збирати картоплю та ще може забиватися у транспортер.
    І для маленьких площ завеликий. Це вже для більш професійного городництва призначено.
    Я за такими копачами картоплю збирав у школі у "світлому минулому". І, як з будь-яким копачем, з ним важко вгадати погоду, напевно. Дуже багато картоплі було під шаром грунту, бо коли вогка земля, то не вистачало довжини транспортера для перетрушування землі.
    Хоча я дивився різні системи копачів - жодний копач не позбавлений такої проблеми, як вогка земля. Але якщо розібратися по-чесному, то проблему мокрої землі найкраще ми теж розуміємо "руками" та "лопатою".
    Хоча мені ближчі маленькі однорядні, для роботи на присадибних ділянках
     
  6. liavon

    liavon Підмайстер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    49
    Стосовно бадилля, то всякі трапляються ділянкиТранспортер не забивається тому що гребневі барабани кладуть бур"я в одному напрямку,а диски відрізають все що ширше за леміш.Завдяки дискам землі на транспортер потрапляє мінімум. В минулому році копав майже по мокрому.
     
    lslav12345 подобається це.
  7. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Зарахованих голосів: 9
    Голос такого форумчанина був не зарахований, оскільки він написав менше 20-ти повідомлень: криптон.
     

Поділитися цією сторінкою