Газовий конвектор - зміна проекту

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Цвіт Нації, 9 кві 2013.

  1. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    Для заміни, або встановлення газових приладів потрібно пройти наступні етапи:
    1. Виготовлення проєкту та ТУ - цим займаються проєктно-монтажні організації які є в кожному райцентрі та місті, одна з яких "ГазТехніка"
    2. Встановити газовий прилад - встановити газовий прилад можуть працівники також проєктно-монтажної організації.
    3. Визвати представника газової дільниці для пуску газу на газовий прилад.

    Якщо замінити самому, то працівники газової дільниці мають повне право відключити газопостачання від газового приладу згідно:
    від 9 грудня 1999 р. № 2246
    Київ
    Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання
    6. Газопостачання припиняється у разі:
    * самовільного підключення газових приладів і пристроїв споживача до системи газопостачання;
    Конвектори та котли(парапетного типу або з примусовим викиданням продуктів згорання в атмосферу "турбіни") встановлюються тільки на стіни які виходять на вулицю. По причині, що конвектор по зовнішній трубі забирає повітря для згорання газу, а по внутрішній викидає продукти згорання газу на зовні. Якщо таку систему встановити в димовий канал, то тоді конвектор буде душитися димовими газами й не зможе працювати...
    Працюю в Бородянській дільниці ФЕГГ Макарівського УЕГГ.​
     
    Энки та Andrii_M подобається це.
  2. Володимир Іванович

    Володимир Іванович Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтава
    Як добре що тут є люди, які в темі по професії. А от зараз у будинку стоїть звичайна газова плита, яку я планую розвалити. То чи на це теж потрібен дозвіл? НА розвал? (ну а грітися буду конвектором, думаю всі зрозуміли)
     
  3. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    Я так розумію газова плита, це груба до якої підключено систему УГОП?
    [​IMG]
    Якщо так, то Вам потрібно звернутися в газову дільницю для того щоб Вам слесарь провів пломбування опуску до автоматики, а після цього можете спокійно її розбирати. Для демонтажу газової груби жодні документи не потрібно!
     
    Володимир Іванович подобається це.
  4. Володимир Іванович

    Володимир Іванович Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтава
    Я і сам не знаю що там, на об-єкт нема часу виїхати. Хоча в проекті про це десь явно написано.
     
  5. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    А навіщо заводити обидві труби в димохід?dntknwЗавести лише димовідвідну трубу в димохід,повітрозабірну обрізати за 5 см до комина і конвектор не "задушиться";-) .Але газова контора такого думаю не пропустить
     
  6. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    O=-
    Практична суть конвектрора в тому, що в ньому знаходиться камера згорання закритого типу з забором повітря з вулиці.O=-O=-O=-
    Смисл купувати конвектор, і займатися ерундою? Для такого типу вже краще купити котел димоходного типу, більше користі буде, тому що конвектори з забором повітря з приміщення не допускаються до експлуатації в спальних кімнатах (по іншому, в кімнатах з таким типом конвекторів заборонено облаштовувати спальні місця).
     
    Andrii_M подобається це.
  7. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    А котел димохідний не бере повітря з приміщення?Його можна ставити в спальній кімнаті?

    Може й не варто. Можна просто купити відразу димохідний. :)
    http://www.budnet.com.ua/aboutcommodity.php?FirmCommodityID=22644
     
  8. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    Димохідний котел(газова плита,димохідна газова колонка) не допускаються до встановлення в спальних кімнатах.
     
  9. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Це ж не я сказав.;-)
    До речі моя однокласниця встановила в будинку кругом конвектори.Починаючи з коридору ,кінчаючи спальнями.Не самовільно,згідно проекту.Встановлювала бригада з газової контори.dntknw
     
  10. Володимир Іванович

    Володимир Іванович Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтава
    Скажіть будь-ласка, що з моїг УГОП? Чи робочий він? Не розпалював, бо таке наче тяги немає.
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою