Своїми руками Сонячний водонагрів простий як двері

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем 3tON, 26 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    60,0%
  2. Ні

    40,0%
  1. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    ..на здоровому глузді :) Ще мені відомо, яка кількість єнергії в кВт. припадає на 1 м.кв., літраж нам також відомий
     
  2. 3tON

    3tON Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    26
    Ви просто зплутали терміни як усі звикли робити:) ККД у мене не високий згоден, але...
    КПД якраз не та штука на яку варто орієнтуватись.
     
    Сергей 1954 подобається це.
  3. lslav12345

    lslav12345 Прораб

    Повідомлення:
    449
    Симпатії:
    304
    Адреса:
    Киев
  4. Сергей 1954

    Сергей 1954 Бригадир

    Повідомлення:
    248
    Симпатії:
    197
    Адреса:
    Одесса
    Кончайте спорить,давайте еще идеи прямо здесь.Тема интересная хоть именно эта идея мне не очень нравится.Но ведь можно развить? Сейчас все что связано с экономией энергии очень актуально.Автору респект за желание и труд.
     
  5. yurap78

    yurap78 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Ровно
    Я так думаю ,автор підєднав до бляшаної криші або металочерепиці якусь шнягу і збирає тепло, яка по проводу ,шлангу, передається в бочку з водою, після чого використовується.
    Автор чекаємо підтвердження або розяснення.
    (Воль-на выдумку хитра)
     
  6. dato

    dato Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Odessa
    Автору-респект за цікавий топік та пригортання уваги публіки!
    Запитання: як передбачена морозостійкість системи, якщо в ній - вода? Адже теплозахищеність знижує і ККД (на відміну від автора, ККД мені цікавий). Напрошується двоконтурний водогрій з теплообмінніком та антифрізом у першому контурі
     
  7. Viknes

    Viknes Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    АР Крым, Симферополь
    Порожняк dntknw
     
    Влад 1503 та lslav12345 подобається це.
  8. lslav12345

    lslav12345 Прораб

    Повідомлення:
    449
    Симпатії:
    304
    Адреса:
    Киев
    А поговорить????Crazy:friends::p
     
  9. 3tON

    3tON Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    26
    Через не цікавість теми для громади та обмалі часу перестав слідкувати за темою тому вибачайте що не відповідав.
    --- добавлено: Apr 12, 2013 12:15 PM ---
    Тепло збирає дах і гріє горише, а на горищі розмотана труба яка і збирає тепло. Контакт саме з дахом не такий важливий як здається на перший погляд. Система приєднана в штатний водопровід тому відкрив кран і все ок. Бочки немає оскільки в трубі і так достатньо велика кількість води.
    --- добавлено: Apr 12, 2013 12:34 PM ---
    Морозостійкість не забезпечена ніяк. А навіщо? Ця система працює в міжсезонні та в літку. На зиму вода зливається, а весною наливається. Нічні зниження температури не такі страшні оскільки на даху всеодно тепліше ніж на дворі, та й вода так швидко не замерзне.
    Та й майже всі системи не працюють в зимку тому антифриз у них звичайно ж добре але це збільшує ціну системи, а вона як не крути один із критичних параметрів.
    --- добавлено: Apr 12, 2013 12:40 PM ---
    ККД це дуже цікава тема але не основна. Буду мати час приведу вам розрахунок і ви самі це зрозумієте.
    А так є утеплювач 99.9% КПД не памятаю як називається матеріал (за бажання можна знайти в інтернеті),
    вважаєте що він вигідний для використання? Кубик 10 на 10 см коштує мільйон. Використовувався для захисту електроніки вночі на марсі у роботів дослідників.
    Висновок: що важливіше ціна чи ККД?
     
  10. Нест

    Нест Майстер

    Повідомлення:
    168
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Черкассы
    Тут выше Палецкий, кажись, доказывал, что это нагреватель типа воздух-вода, а не солнечный. Поддерживаю. Доказательство: если б площадь крыши была 1000 квадратов, а на 100 - те же трубы грелись бы лучше? Очевидно, что нет... Дешевизна такой системы очень сомнительна, если посчитать цену 32-мм трубы... Может лучше б ее продать и купить простенький гелиоколлектор?
     
    Sufiy та Kamikadze подобається це.

Поділитися цією сторінкою