Помогите выбрать черепицу

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем Лёшик, 18 бер 2013.

  1. VIP TEJAS

    VIP TEJAS Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    10
    Добрый вечер и Вам!На мои грабли Вы вряд ли наступите,я занимаюсь продажей качественной черепицей,а те фото что Вы видели всего лишь фото сделанные мной на объекте моего не состоявшегося заказчика.У него в начале была посчитана керамика,а он повелся на полимерку ,ведь она не бьется,легкая ну и конечно дешевле в несколько раз,что было основным фактором.
    Для того что бы советовать,мне нужны некоторые данные,а это место расположение объекта (регион),градус уклона кровли и конечно Ваше предпочтение(материал и стиль кровли).
     
  2. officer

    officer Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Регион Крым, Крыша двускатная, градус уклона кровли 30deg, Материал .... в это и вопрос???
    Керамика дорого, а вот об остальном хотел бы услышать Ваше мнение!
     
  3. buran003

    buran003 Прораб

    Повідомлення:
    723
    Симпатії:
    321
    Адреса:
    львов
    пардон,маленький комент...-Почему керамика дорого?дорого относительно чего...это же кровля...
    в Крыму мы монтировали битумную Керабит в 2007 году.(как бы еще проблем не было).Но я бы не советовал!!!1 МОЖЕТ ДЕРЕВЯННАЯ КРОВЛЯ ВАМ ПОНРАВИТЬСЯ... PICT0005.JPG Копия PICT0006.JPG PICT0206.JPG PICT0451.JPG PICT0003.JPG
     
  4. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів

    :K
    --- добавлено: 21 окт 2013 в 13:44 ---
    На рахунок,що "кераміка дорого" не зовсім погоджуюсь.
    По-перше-якісна кераміка коштує від 150 грн.м.кв.,
    по-друге-термін її служби на покрівлі більше 60 років
    по-третє-жоден інший покрівельний матеріал не порівняється з керамікою по естетичному вигляду та експлуатаційних показниках.
    Ну і крім того варіант середземноморської черепиці для Криму-саме то!!!
    main07.jpg main09.jpg Переглянути вкладення 57250 main07.jpg main09.jpg main11 (1).jpg
     
    buran003 подобається це.
  5. master shrek

    master shrek Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Добрий день всім.
    Я професійний “покрівельник”, який має диплом “кровельщика” , пройшов навчання в Америці, мало таких людей знайдеш в нашій державі.
    Свої перші покрівлі я влаштовував коли половина із Вас ще під стіл пішки ходила. Я взагалі-то не люблю вступати в дискусії на форумах, але мене збентежив деякий факт.
    Якби кожен з Вас хоч раз побував в Америці, ви б побачили наскільки там національним продуктом стала бітумна черепиця, опит американців складає більше 100 років, в тей час як у нас національний продукт- шифер(екологічно шкідливий матеріал).
    І мене збентежило те, що хтось на бітумну черепицю пише що це “*вно” це пише тілько той, хто відкрито продвигає(агітує) за інший вид покрівельного матеріалу.
    Я працюю з усіма покрівельними матеріалами, в мене упередженості до одно чи іншого ма-лу немає, але якщо людина хоче накрити свій будинок Бітумною черепицею а ви починаєте “парить своє”.
    Я працював як з БЧ Керабіт, Руфлекс, Iko, Owens Corning, Тегола, NBP останніх майже 5 роки по бітумній черепиці я працюю десь на 80% з БЧ Техноніколь, мені здається вони зараз лідери ринку БЧ і вони зараз диктують умови (Це як колись лідером був Руккі – метало черепиця)Але якщо клієнт хоче Iko, я не проти – це його кошти, але чесно кажучи сенсу не бачу платити більше.
    По якості наша нічим не поступається світовим брендам, а в деяких колекціях навіть переважає, це наприклад їхня двохшарова черепиця.
    Наша – я маю на увазі Російська, все таки ЯmadeinSSSR.
    А проблем из БЧ можуть бути не з-за вини виробника(якості) , а із-за вини підрядника, який це все неправильно змонтує, і поради треба давати не хто гірший, а як правильно влаштувати вентиляцію під покрівлею,де влаштувати аератори, бо якщо ви не влаштуєте вентиляцію, то потім буде по цимбалах яка черепиця там лежить Акваізол, Техноніколь, Owens Corning чи інші виробники.
    Дякую всім хто прочитав данне повідомлення.
     
    Andrii_M подобається це.
  6. buran003

    buran003 Прораб

    Повідомлення:
    723
    Симпатії:
    321
    Адреса:
    львов
    Якщо Вам приэмно ліпити ту смолу і Ви при Цьому отримуєте кайф-....то будь-ласка...
    І чому Ви не пишите ,що Янки Вам терміни нереальні ставили і треба було ...ячити як мексікос....і Ваша сильна любов до Катепальної фігні тут взагалі нікого не цікавить....Банзай!!!!! Копия PICT0006.JPG Копия PICT0006.JPG Копия PICT0006.JPG
     
  7. master shrek

    master shrek Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    buran003 я бачу твою велику любов до керамічної черепиці, можливо це любов навіть не до матеріалу, а до грошей які ти отримуєш продаючи її.

    А що до “Катепальної фігні” як ти пишеш, то я відповім:

    по перше-не об’єднуй всіх виробників під однією назвою , Катепал-за цей бренд я ручатись не можу

    по друге- якщо руки не з “дупи” ростуть у підрядника (монтажника) то замовник ніколи не буде мати проблем з данним матеріалом. В принципі як і з любим іншим матеріалом.

    И по третя-Лёшик сказал(а): ↑

    Решил все-таки остановиться на битумной..какую фирму посоветуете?

    А ти починаєш своє ліпити….. людина визначилась з видом покрівельного матеріалу, а ти фігню ліпиш аби своє продати.


    Скажи мені краще . я бачу ти спеціаліст по керамічній черепиці , з чим може бути зв’язано що під КЧ мешкають кажани, ссилка на відео

    Чекаю відповіді, дякую.
     
  8. buran003

    buran003 Прораб

    Повідомлення:
    723
    Симпатії:
    321
    Адреса:
    львов
    Приві шановний ШШрек!!!

    до продажу керам черепиці я не маю жодного відношення!1
    свою "любов" до кераміки можу пояснити -скажімо "ненавистю" до катепальної фігні....тобто -версія-чорне-біле...
    Якщо Ти друже так любиш нюхати каніфоль-смолу і пекти дупу на жарі влітку....мої хлопці в Криму поспікали дупи на керабітній покрівлі---ТО ДУЖЕ ПРОШУ ПРОДАВАЙ І МОНТУЙ....АБО ЇДЬ ДО 100 ЛІТНІХ ЯНКІВ...
     
    Останнє редагування модератором: 28 лис 2013
  9. master shrek

    master shrek Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Місто Львів завжди в мене асоціюється з чимось прекрасним, а ти buran003 представляєш це місто на форумі, мав би хоч крихту поваги до інших ,та проявив би свою вихованість, якщо вона в Вас звичайно є.

    Я хочу підкреслити що я в Америці проходив навчання і маю диплом покрівельника, але для мене диплом немає ніякого значення, головне знання.

    В Америці я не працював по найму, тому навіть і не розумію про що Ви говорите, але враження від цієї держави залишилися найкращі, бо Україну там люблять і поважають.(Росіян недолюблюють, а до наших співвітчизників дуже добре ставляться)
     
  10. buran003

    buran003 Прораб

    Повідомлення:
    723
    Симпатії:
    321
    Адреса:
    львов
    В америці всю погоду роблять євреї.... а наші хлопці там лишають своє здоров"я і кращі роки ...
    -коли за столом ми обговорюємо покрівельні справи,то КРИВА АМЕРИКАНСЬКОЇ МРІЇ...заходить згадками далеко за мічіганські озера і згадується тяжкими і нереальними подвигами....
    -і коли тебе нагинають ...і виходу нема....ВСЕ ПРАЦЮЄ ЗОВСІМ ПО-ІНШОМУ....
    -резюме: проходити стажування ,працювати в будзагоні-це одне.....
    - а братися за реальний обєкт і НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВСЕ....-це трошки інше....

    БЕЗ ОБРАЗ!!!!!!!11 10.jpg 6.jpg 8.jpg
     
    Энки подобається це.

Поділитися цією сторінкою