Особовий транспорт на електротязі

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Мирослав, 2 бер 2013.

  1. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Andrii_M подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    буває інколи так, що переймаючи чужий досвід, переймаєш і його помилки без подальшої можливості їх усвідомити.
    Звичайно, можна довго "битися, як муха об скло", вирішуючи давно вирішену кимось проблему, втрачаєш час і охоту до роботи. Але ніщо не зрівняється із задоволенням, яке отримуєш від власної творчості (нехай вона повторить вже кимось пройдений шлях), коли розумієш, вся твоя робота була правильна, що ти вмієш керувати процесом творення в "сліпому режимі".
    А вже потім можна доповнити свою роботу кращими сторонніми ідеями, від цього "корона" не спаде.. :)
     
    Мирослав подобається це.
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    А я й досі вважаю, що електромобілі - це не майбутнє. Утопія.
    Щоб він був комфортним, треба мініелектростанцію для підзарядки акумуляторів, що призводить до збільшення ваги.
    Якщо вже хочеться електрокар, то взяти гібрит Тойота Пріус для заспокоєння власної совісті (оскільки виробництво батарей шкідливіше для екології, ніж експлуатація авто з двигуном внутрішнього згорання протягом всього життєвого циклу).
     
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Насправді, найоптимальнішим є використання гібридних авто - двигун-генератор, працюючий в оптимальному режимі (режим максимального ККД) і прямого електроприводу коліс (без втрат на трансміссію) плюс буферне накопичення електроенергії в акумуляторі і рекуперація енергії при гальмуванні.
    На словах просто, технічно вельми складно hello.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ккд двигунів вн. згоряння не вище 40 %
    60% втрачається з теплом.
    Краще спалити паливо на електростанції, тепло використати для опалення, а на виробленій електриці їздити.. Якось це міркування не може покинути, коли я заправляю своє авто.
     
  6. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Voyutichi, на жаль не все так просто. Мене напроиклад, цікавить економічна складова, і дешевизна підзарядки електромобіля з'їдається ціною АКБ і її ресурсом (кількістю циклів заряд-розряд).
    Я ось почитав
    http://minkara.electro-mobiles.ru/electro-mobiles/index.php?option=com_content&view=article&id=419
    з цим виходить досить досить непроста картинка.

    А тут ще малий пробіг і складності експлуатації в вечері і в холодну пору року (фари, печка, двірники - то все споживачі електроенергії). По місту я ще так-сяк з таким пробігом вкладуся, але виходить, що за місто - ні-ні ...
     
  7. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Не совсем понял о чем реч. О личном электротранспорте вообще или об электромобилях. Но совсем недавно я пытался просчитать летний вариант электротранспорта. Моя потребность примерно 1000 км в месяц. И я сначала задумался о трехколесном велосипеде, потом вышел на электровелосипед. Вот что накопал в Украине: http://www.veloriksha.com.ua/modelnyj-ryad/ . Цены от 4400 грн.
    Потом заинтересовался, как оно работает. Оказывается там стоит мотор колесо: http://ecoelectro.com.ua/electric-v...el/velo-motor-koleso-electra-500-vt-48-v.html . Все остальное тоже можно найти http://www.motorkoleso.com.ua/akb.php . Ну и при желании еще много много ссылок. Вобщем мысль вполне осуществимая. От сборки или переделки велосипеда, дол покупки готового варианта.
     
  8. rodnik2

    rodnik2 Бригадир

    Повідомлення:
    432
    Симпатії:
    217
    Адреса:
    Горловка
    нужно подумать как синхронизировать 2 эл. двигателя, так как в режиме наката они работают и как генератор.
    --- добавлено: Mar 3, 2013 3:45 PM ---
    Тоже думал свой переделать, но как то смотрятся они "стремненько" что ли...
     
  9. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Стремненько всмысле слабоваты или стремненько всмысле некрасивые?
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    може скоро придумають нано-батарейки з вічним ресусом і достатньою ємністю при вазі і кг..

    ось у нас вже нанобензин продають. Платите як за звичайний, а наливають в нано-раз менше.. :) нанобензин2.jpg
     
    Андрей123, Andrii_M та Мирослав подобається це.

Поділитися цією сторінкою