Потрібно придумати твердопаливний котел

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем штірліц, 24 лют 2013.

  1. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Більшість Ваших вимог вирішуються правильною обвязкою і експлуатацією.
    На рахунок площі теплообмінника. Все залежить від потужності котла (яку Ви не назвали) і димової труби, на виході з якої, температура димогазів має бути вища ніж точка роси.
    Читайте форум (тут багато тем про "свічки" і газогенераторні котли).
     
  2. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Чиста площа обігріву 75м.кв.На форумі тільки дебати .Я читаю но нема конкретики.
    Гарантія рік або два а дальше це ваші проблеми.А відповіді мають бути такі.
    НАПРИКЛАД у мене відеокамера SONY працює 12 років бездоганно і акумулятор працює 2г30хв так скільки , скільки і працював 12 років назад.
     
    параска подобається це.
  3. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Якщо у Вас така площа, то навіщо Вам як Ви пишите великий теплообмінник, ТА Ви не хочете, зайве тепло куди будети дівати. І вимоги у Вас до терміну експлуатації такі, як на мій погляд нереальні, тепер все роблять на кількість, а не на якість.
     
  4. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Потрібно від чогось відштовхуватися. Ви маєте якісь знання, уявлення про котли. Зробіть ескіз котла, яким Ви хочете грітися. Тоді форумчани виправлять і допоможуть. Це буде конструктивний діалог.
     
    vovazz25 подобається це.
  5. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Вимоги так вимоги а що викидати гроші що разу. Зрівняйте теплообміники котла ОГОНЕК і котлів Krzaczek...і..DEFRO однакової потужності
    --- добавлено: Mar 1, 2013 9:37 PM ---
    Відштовхуюсь ОГОНЕК бляха 3мм 2500гр 4 шуки (коли потече один заклав другий) або DEFRO чи Krzaczek бляха 6мм 10000гр за штуку
     
  6. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    У Вас така фішка, писати ребуси, типу зрозумійте, що я мав на увазі, чи це не навмисно?
    Якщо хочете, щоб конденсат заляв всю димову трубу, котла, і т.д., а запах який приємний... , тоді можна робити 3 м2 площі теплообмінника.
    Зробіть ескіз котла, викладіть на форум, так і так хочу зробити собі такий агрегат, але не знаю як робити це і це, порадьте будь-ласка.
    Тоді, МОЖЕ, щось і вийде. А то, що горохом об стіну і воду в ступі...
     
    vovazz25 та andrij64 подобається це.
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Так Штірліц же ж.beer:Hi:
     
  8. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    good:vo:
     
  9. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    ФІШКА НЕ КІШКА БРИСЬ НЕ СКВЖЕШ.
    Мій перший експеремент(БУРЖУЙКА-АВТОМАТ) зазнав фіаско дісно рідкий дим привалив в майстерню но мети було досягнуто після пропалу я міг тримати руку на димоході я добився стабільної температури +19+21(реле кімнатної температури заставило буржуйку працювати відносно температури в кімнаті а не відносно нагріву буржуйки)
    Почав експеремент 2 вигнув коліно дим тепер тече на вулиці а нагар вичистив якщо набереться то попробую збити за рахунок високої температури турбонадувом(я пробував приєднав пилосос включив подачу воздуха буржуйка була червона)
    Креслення нічого не дасть КОНЮ ПОНЯТНО ЩО КУСТАРНИМ СПОСОБОМ НЕ ЗРОБЛЮ зварщики профісіонали і то промахуються а я не профісіонал ТРЕБА МАТИ ПРИБОРИ ЯКІ ПРОВІРЯЮТЬ ЗВАРОЧНИЙ ШОВ. Вогонь горить по своїх законах тому воздух треба направляти зі вісх сторін .ОГОНЕК можу зварити а DEFRO не потяну ( зварю абру-кадабру час і гроші загублю)
     
  10. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Показати такий прибор можете, бо я про таке перший раз чую.
     

Поділитися цією сторінкою