Навесні будуветимемо гараж ... думки з приводу ?

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем mijki, 25 січ 2013.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Та ясно що ззовні ! І тільки равлики ! ( на горищі будуть приточні там місця стане і витяжний вентилятор в підвалі розміщу) От тільки вековський представник на питання - *почому ваші вентилятори* сказать нічого толком не хоче , якусь форму заповняти посилає ... я їм як ту форму заповню то вони мені на 10 чи й 20 штук нарахувати можуть !:-D
     
  2. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    http://ventilator.in.ua/2012-10-02-09-01-01/-----4-75--4-70/164--4-75-315.html тут вроді є ціни на продукцію.
    На витяжний вентилятор краще буде взяти вибухозахищений вент, а то... недай Бог. В Бориславі на лаковому продавали/здавали на кол. брухт улітки. Два роки назад питався, собі стружкосос хотів робити,за алюмінієвий ветн. №4 0,75-1,1кВт(бірки не було)хтів 2тис.Я відмовився бо треба було пиловик.
     
    mijki подобається це.
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    guffi
    Там заслабенький по посиланню... 3000 кубометри на годину , то прийшлося б 4 ставити щоб на 12000 вийти ...
    От запропонували ( фірма ) на 6000 на годину і вага понад 100 кілограм , а мотор всього лиш 0.75 кіловат!!! Де ж такий мотор потягне таку махіну , щось мені не подобається та їхня пропозиція...
     
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Ось стан на сьогодні. Дерево ( крокви балки ) замовив , чекаю поки наріжуть , як тільки так відразу братимусь за дах .

    Изображение 006.jpg
     
    Andrii_M подобається це.
  5. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Як успіхи ?
     

Поділитися цією сторінкою