Своїми руками Кахельна піч STEP by STEP

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем guffi, 22 гру 2012.

  1. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Перепрошую,але Вашу тему https://krainamaystriv.com/threads/14433/ побачив тільки вчора,тому,що заходив через оповіщення, а не через розділ опалення.
    Тепер зрозуміло значення поняття грубка.Я тільки користувач а не майстер,тому не володію термінологією.
    Повторюсь, що на початку реконструкції ставив вимогу, "щоб закидка з коридору , а гріє суміжні кімнати" такий варіант бачив в далеких родичів в селі, причому вони палили навіть вугіллям. На що три-чотири майстри відповідали: то не буде робити, нерівномірний прогрів,ламати 2 квадрати стіни коротше ми ніколи такого не робили.Тому пішов на компроміс,відновили так як було.Покищо гріє,горить добре, є економічний ефект, ц.о. при температурі вище +5 практично виключають, обігріваються виключно п'єцами.
     
  2. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Раньше так и было. Печь благодоря ГРУБКЕ отапливала три и 4е. комнаты. Когда дом превращался в Комунальную квартиру на несколько хозяев, то ставили отдельные печки. были так сказать Измы. И специолистов по старым печам нет. Просто Вашу тему читают много людей и если кто сталкнется с подобной проблемой, то выбор есть. Да Моя прозьба.,о том где ВЫ брали Белый Изразец в силе. БУТЬ ЛАСКА. С уважением. Вогнистый .В.В. Если ВЫ утеплите дом с наружи,то можете и в морозы отапливать печами. Да Ваши печи ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛИСЬ россиянам.
     
  3. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Та без проблем. Місто Борислав Львівська обл. телефон дам в приватиних повідомленнях.Але той кахель дешевий,і паганої якості, тонкий та кривий. Крім того я невпевнений щодо можливості доставки.
    Хоча телефонуйте може домовитесь.
     
  4. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Благодарю ище раз. Будет СПРОС- поднимится и качество./хочется так надеяться/.
     
  5. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Да и самое главное. если кто решит востановить Грубку. Что б определить если она у вас или ее размеры. Выбивать кирпичи не обязательно. Берем дрель Сверло по бетону 150-200мм длина и 6мм. толщина. И акуратненько сверлим. Смотрим на пыль. Красная -кирпич. Если пошла сажа-значит она родная. А то приходиш -смотриш, стена решето. Удачи.
     
  6. Христина

    Христина Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Доброго дня!
    Нам потрібно переобляти опалення, і ми задумались над встановленням кахельних п'єців.
    Якщо хтось знає доброго майстра, порадьте, будь ласка: 0987768439.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    а де ви хочете будувати п'єци, в якому місті?
     
  8. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Христина,-и была ли раньше печь в вашем доме. Если можно фото трубы. и есть утолщенный простенок?
     
  9. Христина

    Христина Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Живемо біля Львова. Зовсім не розуміємось, тому хотіли б порадитись, чи це взагалі реально і логічно.
    Раніше печі не було. Біля місці, де б міг стояти п'єц є димохід (якось так вбудований в стіну, що здається, ніби йде з самої підлоги), і витяжка.
     
  10. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Це поняття субєктивне.
    Також бажано щоб майстри працювали по вашому району, а то на дорогу вийдуть великі затрати. Я знаходжусь в місті Дрогобичі, Львівської області, тому можу дати контакти тих людей які працюють близько мене. Також тут є модератор пан Воютичі, мені пригадується що він має знайомого пічника, але це все, повторюю, актуально непевне хіба що для зах. регіону.
    На форумі також є спеціалісти, які виконують фантастичні роботи, підніміться на розділ вище, там є теми Вогнистого Владимира, та Дмитрийя ДАРа. В їхніх роботах багато цікавого, насамперед мене вражають конструкції цих опалювальних приладів,жалію що свого часу не знав про таких майстрів.
     

Поділитися цією сторінкою