Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Александр Сергеевич, 20 гру 2012.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    Kravakiev, ви порівнюєте газогенераторний котел КОТЕКО з котлом традиційного спалювання Дефро!чи Дефро з СТС?(СТС також газогенераторний)
     
  2. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Re: Відповідь: Re: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    Важливо те що він попереду усіх відомих котлів,а не тільки стс чи котеко,і не на два кроки а на чотири так як виробляє тепла з ведра вугілля у 4 рази більше чим будь який іньший вугільний котел.
     
    Володимир П подобається це.
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    якщо ви научно і експерементально це доведете у вас є всі шанси отримати
    Нобілевську премію!Ми всім форумом будем уважно спостерігати за Вашими досягненнями у цій нелегкій,кропітливій справі.:Hi:
    ще один економний котел на вугіллі!
     
  4. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Re: Відповідь: Re: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    :vo::-D
     
  5. Kravakiev

    Kravakiev Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Київська обл
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    А ми вже експерементуємо 4 роки. І від Дефро відмовлятись не збираємось. За цей період навіть "уплотнительный шнур" не міняли (не було потреби). А щодо на 4 кроки попереду - то скажу, що Дефро випустили котли з вмонтованими елементами захисту опалення від раптового підвищення температури та тиску.:vo:
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Відповідь: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    дефро непогані котли,та ні про які кроки мова не може бути.робочий тиск в них який?правильно 1,5бар,ККД який?підкажіть 100%чи 150%?скільки палива загрузили-стільки тепла і отримали.
     
  7. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Re: Відповідь: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    Усі відповіді є на другій сторінці,тут немає теми для дискусії-чиста реклама.

    Добавлено через 3 минуты 26 секунд
    Чому не було цих значків коли читали пости KRAVAKIEV на другій сторінці теми?
     
  8. Kravakiev

    Kravakiev Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Київська обл
    Re: Відповідь: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    igoro, Нічого, шановний, я думаю з часом все ж таки з"являться на форумі інші користувачі Дефро!!! Ви ж напевно взагалі ніяким ТП котлом не користуєтесь, адже своїх результатів написати не можете.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    доки будете таку чорну рекламу писати?
     
    AndriuIngenier подобається це.
  10. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Re: Відповідь: Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

    Тому що мені по барабану, скільки вугілля спалюется в цьому котлі, мене більше інтересувало, який вид палива використовуется, і відповідь на свое запитання я получив. Людина, обирає між двома котлами, раз один з них КотЕко, (а він вугільних не випускае) значить основне паливо, дрова.
    А зараз прочитав, який він виявляется ще і супер єкономічний. Тепер по значках зрозуміло?:Hi:

    Добавлено через 2 минуты 48 секунд
    Если я правильно понял, человек так пошутил:)
     
    Володимир П подобається це.

Поділитися цією сторінкою