Твердотопливный котел СТС-25

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем askold57, 28 лис 2012.

  1. Nail

    Nail Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Ривне
    [​IMG]
    Я воздушную заслонку поменял на вот такую приблуду. Теперь при отключении дымососа котел останавливается в дежурный режим. ВАЖНО! Убрать полность все подсосы воздуха, чтобы обезопаситься от саморазгона. Работает так второй год. Полет нормальный.
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    а то не конденсат на стінках?
     
  3. Nail

    Nail Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Ривне
    Это было в начале эксплуатации, до рестайлинга. Топил отходами сосновыми с свежеспиленными вперемешку. Сейчас топлю дубом летней сушки. Если только принесенные с морозца, бывает в придушенном пару капель конденсата, и то с дымохода.
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    А ПІДНЯТТЯ темп.зворотки передбачено обв"язкою?
     
  5. Nail

    Nail Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Ривне
    Система виконана з деколькома контурами, в т.ч. котловий контур з триходовим термостатичним. Т початку відкриття 61оС. Температура на котлі виставлена, 80 оС. Контроль по Т димогазів - при Т більше 190 оС - зменшення обертів димососа, при падінні Т димогазів до 140-150 оС, включення на максимум обертів, і так до досягнення виставленої Т котла. Контури ТП, контура батарей, бойлера автономні, через колектор.

    Добавлено через 3 минуты 47 секунд
    Згадав про потьоки конденсату. Це відбувалось, коли ще стояв шибер повітря через механічний терморегулятор.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Відповідь: Твердотопливный котел СТС-25

    у мене з цим котлом конденсат появився,коли відключили світло і відкрилась природня циркуляція між котлом і акумулюючою ємністю.та все ж це краще ніж локальний перегрів котла!

    Добавлено через 1 минуту 10 секунд
    а при чому регулятор?не розумію?якщо температура зворотки 55 і вище не повинно було того бути!
     
  7. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    -------------------------------
    На стандарте есть датчик температуры дымогаза?
     
  8. Nail

    Nail Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Ривне
    Mostovoy та askold57 подобається це.
  9. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    ---------------------------------
    Спасибо за датчик.

    Если не тайна,то чем регулировали обороты дымососа,насколько я понял в штатном варианте изменяется задающей частотой
    (у меня почему-то не очень корректно,если судить по процентам,не знаю как у других)
     
  10. Nail

    Nail Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Ривне
    На моїй версії котла стоїть перемикач триполюсний на оберти димососа, через нього й зроблена комутація. Стосовно версії Вашого я б звернувся до СТС, або ще краще, до його електронщика.
     

Поділитися цією сторінкою