Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем gefest, 21 лис 2012.

  1. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Дякую,тільки питаня.... як будуть грітися бойлера коли нема відбору? Справа в тому, що на 100 відсотків він не експлуатується, і до прикладу після 2х тижнів не використання мені прийдеться зливати всю воду....а це не прийнятно.....вона в мене дуже дорога.....(не в грошовому еквіваленті)
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    двох тижнів не використання чого?якщо у вас проста схема,її просто не бачу.ставим газ котел скажем на 70С,на радіатори термоголовки,нагрів бойлерів по тіхельману,це забезпечить постійний протік через теплообмінник котла,ось і отримаєм в кімнатах постійну температуру,рівномірний нагрів бойлерів.котел буде працювати на своїй автоматиці.ну звісно ні про який пріорітет гар.води мова не може іти.
    gefest, не вникайте в останнє речення.
     
  3. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Re: Підключення до -ярозуконтурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    будинок під туризм... тому бувають періоди, що він свобідний, опалення працює на мінімум відбору води немає...на скільки я зрозумів пропоновану схему, то бойлера гріються котлом тільки в момент відбору води..., чи я помиляюсь?
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    Попробуйте так:

    [​IMG]

    може якраз не треба буде балансувати
     

    Вкладення:

    2 користувачам це сподобалось.
  5. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Буду пробувати....
    і на рахукое клапанів оборатних що на схемі ...., вони зразу в мене стояли, але насос церкуляції не міг проштовхнути воду через них....а при теперішній схемі підключення зможе?
     
  6. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Да можно и так создать рециркуляцию, но насчет давления от циркуляционного насоса вряд ли дождетесь, его прямая обязанность просто толкать воду в системе, а не повышать давление.
     
    1 людині також подобається це.
  7. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Саме для цього він і стоїть,він гріє бойлери проганяючи воду між котлом і бойлерами, про створення тиску я і не думав....але в мїй схемі (послідовній) він не міх зацеркулювати воду поки я не зняв клапани(зривні і зворотні 2 в одному). От я і думаю якщо я їх знову поставлю чи не створять вони опору для насоса.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    покажіть фото цього клапану.
     
  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    Якщо припустити що болери це радіатори ,то маємо двотрубну систему яка повинна працювати.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    є ймовірність необхідності балансування. Воді може сподобатися проходити тільки через один бойлер (при відборі ГВ), а решта так і стоятимуть нагріті.
     

Поділитися цією сторінкою