Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем gefest, 21 лис 2012.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    gefest,
    відповісти можете?
     
  2. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Спробуєм порахувати... від котла до бойлерів 2.5 метри, бойлери самі займають десь 4 метри, від бойлерів до стояка 3 метри ну і сам стояк 8 метрів і того 17.5.

    А що до кількості води, тиск на половину точно падає, тобто блисько 3-4 літрів на хв, з одного душа зараз витікає.....Я думаю не більше, я точніше зараз не скажу мене не має на місці.
     
  3. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Доброго вeчора, я зрозумів що ситуація не проста,( бачачи, що ніхто нічого не пропоує), я готовий оплатити ваші послуги, тільки б воно запрацювало, в мене ішого виходу не має.Вода гаряча мені необхідна як повітря....
    Чому я роблю сам? Я не роблю, я переробляю після місцевих капарників....(порадили на мою голову).У фірми в які я звертався їхати не хочуть,бо будинок готовий, а шмарки ніхто переробляти не хоче.....не беруть жодної відповідальності. Бутьте ласкаві не ігноруйте!!!!
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    основна проблема - малий тиск на душових кранах?. Збільшуйте діаметр труб траси. Це перше, найдешевше рішення. Мета - мінімізувати опір рухові води.
    Друге: розберіть бойлер і огляньте патрубки, які в них діаметри. Нащо вам гарантія, якщо система не працює взагалі?. Міняйте трубку відбору на товстішу.

    Третє: мінімум всяких завужень проходу на трасі. Зайві краники, кутники викинути, пробувати обійтися мінімумом їх кількості.
    для 4 душів бажано ставити трубу з внутрішнім діаметром 25 мм.
     
    1 людині також подобається це.
  5. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Відповідь: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    При використанні двохконтурного котла за подібними схемами є ще один підводний камінь - датчик протоку, який реагує на розбір гарячої води. Він НЕ РОЗРАХОВАНИЙ на роботу в гарячій воді, часто в пластмасових корпусах і т д . Ганяючи через нього гарячу воду ризикуєте котлом гарантійним.:Hi:
     
    1 людині також подобається це.
  6. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Re: Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    Дякую. Я зможу замінити тільки труби біля бойлерів , стояк нажаль вже зашитий.... буду пробувати.

    Добавлено через 4 минуты 13 секунд
    цей котел нічого такого не має, жодних датчиків ітд, з нагрівом питань вже немає жодних, вода гріється чудово.....питання тільки в тому що падає тиск при одночасному споживанні навіть 2х душів.Ось.
     
  7. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Вот так будет работать.

    Надеюсь теперь стало все понятно.:Hi:
     

    Вкладення:

    • Вода.jpg
      Вода.jpg
      Розмір файлу:
      35,8 КБ
      Переглядів:
      96
    • ВОДА_2.jpg
      ВОДА_2.jpg
      Розмір файлу:
      37,6 КБ
      Переглядів:
      91
    2 користувачам це сподобалось.
  8. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    О действие в анимации.victory:-[
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    Hover, таке під'єднання потребує балансування, і то не факт, що після нього все буде одночасно нагріватися і одночасно відвантажуватися. Паралельне підключення вимагає поодиничного контролю за кожним баком.
     
  10. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Не соглашусь, приложенная мной схема не требует балансирования, единственное что она требует правильна установить по высотам. Я даже ее не столь сильно и просчитывал, а как бы сказать позаимствовать (спер). В Мюнхене водной из школ была подобноя система вот я и вспомнил что где то когда то видел. Оказывается у них так реализовано система в детских учреждениях ничего нового и хитрого все прекрасно работает.
     

Поділитися цією сторінкою