Революция. Прошло 8 лет.

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем poliglot, 20 лис 2012.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Революция. Прошло 8 лет.

    ні, не такий. Просто тролить.:)
     
  2. ur5imw

    ur5imw Прораб

    Повідомлення:
    1.160
    Симпатії:
    201
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Революция. Прошло 8 лет.

    я же не знаю каким вы меня видите,
    я просто высказываю свои мысли после прочитанного....

    конечно, довод существенный:)

    я все это помню...Помню и премьерство Ющенко, помню когда при нем по закрывали множество предприятий и шахт , сделав акцент на газ, помню когда из Луганска в Донецк пешком пришли шахтеры требовать зарплату за год и они жили в лесопосадке не далеко от меня. .... ни чего не получив разогнали. помню как шахту которая возле меня "реструктуризовали".за это еще правительство выделяло деньги а ее просто тупо разворовали ...помню и премьерство Януковича, да действительно был большой подьем в экономике... тут уже каждый тянет одеяло на себя:) ....премьерство Тимошенко тоже помню, уж очень она любила выполнять свои обещания и раздавать деньги.. через некоторое время деньги обесценивались ....после того как страну перестроили под газ, цену на газ подняли... а потом наступил мировой кризис... этакая новая точка отсчета после которого мы уже не будем жить как прежде....мир изменился...
    в вкратце все
     
  3. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Я разочарован...
    Больше вопросов не имею...
     
  4. ur5imw

    ur5imw Прораб

    Повідомлення:
    1.160
    Симпатії:
    201
    Re: Відповідь: Re: Революция. Прошло 8 лет.

    да, да мы видим ваш аватар:)
     
  5. DIBRIVNY

    DIBRIVNY Новачок

    Повідомлення:
    404
    Симпатії:
    367
    Адреса:
    Прикарпаття
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Революция. Прошло 8 лет.

    А в цьому також винен Ющенко? Чи може Ваші "донецкие"?
    Отже, "правительство" Ющенка выделяло деньги? Ну а хто ж їх "разворовал"?.. Чи не Ваші Ахметови, Єфремови і Близнюки?

    Наприклад?..
    Ага!.. І одним з цих "підіймачів" був Янукович... Він у 2007 році ціну на газ підняв з 90 до 135 долярів! Про те, що Єхануров у 2006 році підняв з 50 до 90 мені говорити не треба! Я це знаю!.. А Ви перший згадали за здорожчання газу, тому й відповідайте за свого кумира!
    Я це пам'ятаю... І знов повернуся до "газу" Єханурова і Януковича... Якоюсь дивною була позиція Тимошенко до підняття ціни... Чи не так? У січні 2007 року руками Юлі уряд Єханурова був відправлений у відставку за "90"-доларовий газ! А ось "135" Януковича виявилися меншими за "90"...:(

    Добавлено через 9 минут 21 секунду
    Ну нічого тут не проходить повз увагу! А я думав, що вдало замаскувався. :-[:Hi:
    Якщо хтось захоче начистити мені "фейс" і зустріне дядька, зображеного на моєму аватарі, то дуже прошу його не зачіпати. Я на нього не схожий.
    beer
     
  6. ur5imw

    ur5imw Прораб

    Повідомлення:
    1.160
    Симпатії:
    201
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Революция. Прошло 8 л

    чье правительство принимало решение закрытии шахт?...правительство Ющенко...позже множество шахт были переданы в частные руки

    конечно выделяло, а как закрыть шахту не выделив деньги?.. просто взорвать или затопить.....Разворовали не они, другие более мелко уровня люди и получив таким образом "денежное благословение" стали "прогрессивно" думать

    а сколько приходится платить сейчас?
     
  7. DIBRIVNY

    DIBRIVNY Новачок

    Повідомлення:
    404
    Симпатії:
    367
    Адреса:
    Прикарпаття
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Революция.

    Ви вважаєте, що футболіст, який у кожному матчі забиває голи у свої ворота, повинен продовжувати грати у складі своєї команди? Думаю, що Ви так не думаєте! Ось так і з неприбутковими підприємствами... Закривати, реструктуризувати...
    А ось де ділося "бабло", яке виділили?!.
    Прошу подивитися!.. Це відео стосується іншої проблеми, але цікаво, що й тут фігурує луганський "папа" Єфремов...
    Ну і це відео є додатковою реальною ілюстрацією того, якою мовою послуговується "Схід"!.. А то 100%... 150%...
     
  8. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
  9. DIBRIVNY

    DIBRIVNY Новачок

    Повідомлення:
    404
    Симпатії:
    367
    Адреса:
    Прикарпаття
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    яничар - під..... !
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою