Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем myhalych, 7 лис 2012.

  1. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Не вірно. При використанні кімнатного термостату він ніяк не впливає на температуру в котлі. Він лише включає/відключає котел по температурі в кімнаті. Датчик зовнішньої температури регулює температуру теплоносія в залежності від температури ззовні.
    :Hi:

    myhalych, ще як варіант - зменшити швідкість обертання насосу - з ІІІ на ІІ.
     
  2. myhalych

    myhalych Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Дякую за пораду. Просто якось важко змиритись з тим, що купив нову річ, а вона працює (по моєму) на зовсім добре і для того, щоб вона запрацювала "як книжка пише" треба доставляти термостат.
    Блін, тещі купив ARISTON, китайський(!) - всі відмовляли - все в порядку. Інтервал роботи 8-10 хвилин, працює просто безшумно. Електропідпал виключається відразу, як запалиться пальник. А вмене, блін, сидиш в кімнаті, і кожні 3 хвилини "цик=цик-цик-цик-цик-БУХ!-цик-цик-цик-цик-цик-цик=цик-цик-цик-цик".
    Достало...
    Извините за эмоции.:Hi:
     
  3. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    А от оце:
    може залежити від димоходу/тяги в ньому:Hi:
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Ось виписка з інструкції при встановленні кімнатного термостату. Вона для "Вайлант" але думаю принцип для всіх однаковий.
    До "упора вправо" означає виставити макс.темпепературу ,яка дорівнюю заданій програмно.Тобто ви віддаєте управління температурою програмі.А виставляючи її в ручну ,ругулятором ,а не програмно ,ви обмежуєте роботу програми по режиму модуляції.
    На даний момент мій котел працює так.Температура подачі програмно виставлена на 60*. Ручний регулятор на панелі виставлений на макс.температуру(60*).
    Кімнатний термостат подає запит на тепло,котел вкл.і десь за 5хв. набирає 60*, і пальник переходить в режим модуляції.Це чути по клацанню газового клапану і шуму пальника ,то сильніше то тихіше. Температура подачі тримається 59-60* . Таку температуру котел тримає до тих пір ,доки не отримає сигнал від кімнатного регулятора на відключення.
    Я пробував обмежувати температуру ручним регулятором, а не програмно. Котел набирає +5* від заданої і вимикається не зважаючи на те що запит на тепло в кімнатного термостата подається.А потім через декілька хвилин знову вкл.Тобто,модуляція не працює,змініючи температуру ручним регуляторм я обмежую роботу програми модуляції.
     

    Вкладення:

  5. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Я з своїм теж по погрався,доки добився необхідного результату.Купив був кімнатний термостат тієїж фірми що котел. Він тримав температуру ідеально,але котел працював так: 3хв. працює 5хв. не працює.Дістало.Довелося замінити термостат на інший ,тепер без проблем.Так що наладиться і у вас. Просто треба розібратися з налаштуваннями.Нажаль до вашого котла дуже бідна інструкція.
     
  6. Lexus81

    Lexus81 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Украина
    Всем привет.
    myhalych, ты не один такой, у меня все тоже самое как у тебя.
    Немного пользовался котлом, примерно 10 дней плюс средняя температура отопления была выставлена 45градусов, за бортом (т.е.) на улице 10-1 градус тепла. В общем газу он уже захавал 75кубов. Работает он по тойже схеме как и у тебя. Задолбал он включаться/выключатся, а вот вчера он вообще меня повеселил. Прихожу на квартиру а там ташкент, я к котлу, а на нем установлена температура больше 70 градусов, точно не помню. Откуда она на нем там взялась так и не понял, выставлял 37 градусов. Начал тестировать котел, типа пропал свет, что будет происходить. Все вроде запоминает и начинает работать с заданными мной параметрами. В общем так и не понял причину по которой повысилась сама температура отопления. Т.к. он меня доставать начал, решил я его изучить и попал на данный форум с аналогичной проблемой. В общем интересно стало все таки заставить котел нормально работать без терморегулятора. Хотя терморегулятор покупать однозначно буду, но пока ремонт идет не хочу его ставить. В общем перелистав инструкцию пришел пока к выводу, но пока не тестировал т.к. на работе. Настройки думаю нужно изменить следующим образом:
    Р6 - 25%-30% (у нас квадратура квартиры одинаковая и спасибо за подсказку Vovan)
    Р7 - 10 (Думаю что это 10 мин., т.е. после того как потухнет пламя то розжиг его произойдет не раньше чем через 10 мин. Больше 10 мин. настройки не позволят выставить)
    Р8 - 10 (должна быть по умолчанию)
    И вот еще минимальную мощность отопления (P5) какую поставить не могу сообразить. Может кто подскажет что стоит по умолчанию и что нужно выставить при наших настройках?
     

    Вкладення:

    • img-1.jpg
      img-1.jpg
      Розмір файлу:
      74,5 КБ
      Переглядів:
      206
  7. Lexus81

    Lexus81 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Украина
    Только вот написал сообщение и пришла мысль на счет настройки минимальной мощности отопления P5. Все тоже что писал Vovan на счет P6 (а его идея считаю правильная).
    Диапазон мин. мощности измеряется от 0% до 63% отсюда
    24кВт - 63%
    5,5 - 7 - ?
    Думаю как-то так, в общем для 6кВт нужно выставить 16%.
     
  8. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Не зовсім так, це час вихіду котла з мін.потужності на задану.
     

    Вкладення:

  9. Lexus81

    Lexus81 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Украина
    Re: Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Я это говорил про настройку P7. Про Р8 я такого не говорил.


    Ну теперь мои результаты тестирования.
    Квадратура квартиры 58
    Настройки выставил следующие:
    Р5 - 16
    Р6 - 25
    Р7 - 10
    Насос поставил на 2-ю скорость.
    Все остальное не трогал.
    Котел запустился, индикатор пламени на минимуме (раньше четыре деления было помойму так). Пламя горело долго тихо в общем как хотелось и наверное как и надо. Постоянных выключений включений не было. Когда пламя потухло то в течении 30мин. я так и не увидел поджига.
     
    1 людині також подобається це.
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Ок.
     

Поділитися цією сторінкою