О радиаторах

Тема у розділі 'Радиаторы', створена користувачем Влад_79, 4 лис 2012.

  1. Руслан099

    Руслан099 Майстер

    Повідомлення:
    724
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    Ну начнём с того что "подача "55 а "дельта" 70... это разные понятия))
     
  2. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Спасибо, что сказал, а то я этого не знал...roflroflrofl
    Теория это хорошо, а от практика....:Hi:
     
  3. Руслан099

    Руслан099 Майстер

    Повідомлення:
    724
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    Вот..пока объект не увидешь- нехер советы давать))
     
  4. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Так я об этом и говорил. Посмотри последовательность "советов" в ветке - все станет на свои места.
    Мой совет был - если хочется сэкономить, то не обязательно на автономку ставить биметалл, можно обойтись и более дешевыми радиаторами - сталь, алюминий:Hi:
     
  5. Влад_79

    Влад_79 Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Сумы
    План дома в понедельник скину, потом, пожалуста Ваши советы и соображения как и какими материалами сделать отопление, дом не новый, отопление сделано чугунными радиаторами, которые собираюсь выкидывать. Та вот жалко котел новый стоит АТОН , но насколько я понял в его руководстве, его нельзя использовать в закр. системах отопления.(70 Кпа максимум).Батареи, выше писал что биметал хочу, но дорого, люминий отвергаю сразу. Ваши аргументы, конечно в разумных пределах. И, главное, на подаче температура будет около 55 градусов.Еще видел стальные радиаторы, у них расчетные данные по подаче идут 90/70/20, как мне пересчитать на мою темп. подачи (55/45/20)? ЗАРАНЕЕ БЛАГОДАРЕН...
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: О радиаторах

    тут нема разниці, яка технологія виготовлення радіатора. Якщо вам необхідно 5 кВт в кімнаті - то ставте хоч срібні радіатори - ви спалите все ті ж 5 кВт (газу, солярки, вугілля). ККД радіатора (якщо про таке можна говорити) - завжди 100 % .
    Я пропоную трохи інший підхід до оцінки економії при виборі радіаторів.
    Визначте ціну 1 кВт у різних радіаторів (не забудьте порівнювати потужності при однакових умовах, наприклад подача 70С, зворотка - 55С, в кімнаті - 20С) і порівняйте між собою. У вас навіть на однотипні радіатори (але різних фірм) будуть різні дані!. Ось тут і думайте, за що варта заплатити - за більше кіловат і менший термін служби чи за більше кілограм і довший термін служби. Рекомедую (як собі) купувати радіатори, у яких 1 кВт потужності важить більше (це для радіаторів з одинакового матеріалу). Але і ціна такого "важкого кіловату" буде більша..


    для перерахунку розмірів радіаторів під інший температурний режим шукайте таблицю такої залежності у виробника радіаторів. Десь я її на форумі приводив, забув де..
     
  7. Руслан099

    Руслан099 Майстер

    Повідомлення:
    724
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: О радиаторах

    Програмка для Purmo
     

    Вкладення:

  8. Влад_79

    Влад_79 Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Сумы
    Ось схема будинку, стіни цегла 25см+ см поліпіностерол.
     

    Вкладення:

  9. Руслан099

    Руслан099 Майстер

    Повідомлення:
    724
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    Ага... залишилось розжувати й у рота покласти. Добре тримайте ще одну програмку. Жовтим відмічено : 1) Висота стелі. 2) Тепловтрати на м3. В Вашому випадку сміливо приймайте 35 вт/м3
     

    Вкладення:

  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: О радиаторах

    пінопласту 1 см?
     

Поділитися цією сторінкою