Утеплення покрівлі — декілька питань

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем C.R.A.Z.Y, 31 жов 2012.

  1. C.R.A.Z.Y

    C.R.A.Z.Y Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Україна
    Чому ж практично всі виробники утеплювача (Ізовер, Урса, Техноніколь....), рекомендують робити саме так?
     
  2. Staratel

    Staratel Майстер

    Повідомлення:
    248
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Украина
    Я думаю,что в этом видео не точно этот момент отражён:изнутри помещения наружу пирог:отделка,воздушный зазор(особенно если пароизоляция фольгированная),пароизоляция,утелитель.
     
  3. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    Це не правильна рекомендація. Чому? Я пояснив і розписав.
     
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    В мене питання по ходу ))).Підкажіть будьласка .Я між стропилами уклав теплоізоляцію 200мм ,потім пароізоляція. І от я зараз вирішую ,що краще .....обрешітку рейкою 50*50 чи профіль для кріплення ГК ?Якщо профіль то який і як його кріпити? І що краще вставити між обрешіткою ,пінопласт чи мінвату?
     
  5. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    1. Між слоями утеплювача НЕПОВИНЕН лежати паробарьєр.
    2.ГК можете кріпити і до реєк і до ГКС.
    3. Пінопласт на мансарді - НІХТ
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Зрозуміло. Питання №1 .Я чомусь прикинув ,що пінопласт буде служити як утеплювач та паробар"єр .Точніш десь в ютубі на багатьох відео побачив .
     
  7. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    Пінопласт можна використати я паро, але подумайте про пожежну безпеку. При горінні пінопласту виділяється небезпечний дим. Я проти використання П..ту в середині приміщень.
     
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Я вважаю ,що про горіння говорити неправильно .Спитайте в любого пожежника і він вам відповість ,що крім пінопласту ще є море всьго ,що виділяє ,швидко палає,вибухає і пінопласт в цьому списку вкінці. Наприклад в холодильнику фреон ,при пожежі від тиску трубки лопаються ,фреон попадає на вогонь і перетворюється на фосген ,а це в тисячукрат страшніший газ ,також коли горить мебель з ДСП ,пластмас і.т.д.
    Як говорять -"Чему быть - тому не миновать",просто треба додержуватись правил пожежної безпеки.
     
  9. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    Я рекомендую, вирішуєте Ви.
     

Поділитися цією сторінкою