Півавтомат з інвертера

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Vovik07, 11 жов 2012.

  1. Pomi4

    Pomi4 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Украина г.Ровно
    Всім привіт. Є в мене напіватомат Kaiser 175 на 220в. В нього проблемний трансформатор- при роботі дуже садить лінію, лампочки "тухнуть". Трансформатор вже витягнув і перемотав вторинну обмотку. Буде хороше зарядне. Залишився пристрій подачі дроту. Хочу добавити інвертор Тепер не можу вибрати, який краще апарат купити. Дешевий китай за 1200 (кайсер250) дорожчий китай(кенде250) за1500, чи китайську росію (енергомаш) за 1800.
    Підкажіть, який апарат краще взяти. На французів, італянців коштів не вистачить.
     
  2. upiter33

    upiter33 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    с Довжок
    Доброго суток. А навіщо є хороші Зеніти і ціна 1100 гр.
     
  3. А Степанович

    А Степанович Майстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Украина херсон
    я би рекомендував намотати тороідальний трансформатор до 80вольт и працює тоді як трактор для цього потрібно 3/4 статора асинхронного двигуна 5.5квт а з інвертора кайфу мало так як там тоді і рукав плохо працюе і подача мізки виносить адже вона спираеться на напругу на рукаві і поченається нестиковка!
     
  4. Pomi4

    Pomi4 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Украина г.Ровно
    Купив інвертор Кайсер 250. Довго шукав, на базарі знайшов за 1200грн. Так в інтернеті не менше1280. Гарантія на рік, сервіс на місці.
    Електродами варить просто супер. Спалив вже 8кг тройки Моноліта. Підключив до полуавтомата тільки недавно, поки назбирав всі необхідні комплектуючи. З самого початку на силовий кабель поставив соленоїд від стартера автомобільного. Щоб вмикав струм тільки тоді, коли натискав кнопку на пістолеті. Так зручно варити делікатні роботи. Без реле кнопку ще не натиснув, а дірку вже пропалив. Згодом навчився варити без реле, сама конструкція стала простішою. Можливості такого тандему трохи більші ніж звичайного напівавтомату. Можна варити бляху від 0.5мм. Витрата зварювального дроту реально в два рази менша від звичайного напівавтомата( порівнював швидкості подачі). Мінімальна сила струму для дроту 0.8мм -60А, добре варить на 90А метал 1.5мм. Але є одна особливість. В інверторі є функція антизаліпання. Тобто, коли добре притиснути електродом чи дротом до маси апарат миттєво скидає напругу. Якщо варити дротом то його починає "клеїти". Треба дуже точно виставляти силу струму і швидкість подачі дроту до товщини зварюваного металу, коротше зловити дугу. Тоді варити одне задоволення.
    Всім раджу, хто має інвертора і хоче ще напівавтомат, купляйте пристрій подачі дроту. Працює добре IMG_9387.jpg IMG_9388.jpg IMG_9390.jpg IMG_9391.jpg IMG_9392.jpg good
     
    Vovik07 та Andrii_M подобається це.
  5. upiter33

    upiter33 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    с Довжок
    Доброго суток.Инвертор в середину у війде аж так. Хочу запитати : Інвертор 250 і 200 різниця є (У мене 200 ,ним задоволений )
     
  6. Pomi4

    Pomi4 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Украина г.Ровно
    В середині стоїть блок живлення для напівавтомата. Інвертор ставлю зверху, щоб не впав стягую джгутом.
    Я думаю що різниця тільки в амперах і ціні. Вибирав так і запасом потужності.
     
  7. Romik

    Romik Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    м. Стрий
    доброго дня, чи вечора, підскажіть будь-ласка якщо варити таким півавтоматом і якщо не буде СО2 то які будуть наслідки? Мене цікавить якість шва.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    шва не буде, буде спалене залізо (FeO - Fe2O3)
     
  9. Romik

    Romik Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    м. Стрий
    пане Voyutichi дякую.
     
  10. SashaWhite

    SashaWhite Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    2
    Якщо немає балона то можна використовувати порошковий дріт. Він захищає себе сам, можна отримати навідь кращу якість зварювального шва, але ціна...
     

Поділитися цією сторінкою